Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-a povestit tata ca au avut o sedinta zilele trecute la Rompetrol unde patronul kazac a spus ca daca statul roman ii va impune sa scada preturile foarte mult acesta nu va mai livra carburanti in Romania , pentru ca tot petrolul care se prelucreaza in rafinarie este adus din kazahstan iar transportu e asigurat tot de navele dansului

    Comment


    • off: d'asta iei tu benzina cu 3.5...

      on: Rompetrol Alexandria - 4.96 lei/l Efix 95. Pretul se mentine de ~2 saptamani. La LukOil, EuroLuk 95 - 4.91 (sambata, "reduceri de week end").
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Tensiunile din Orientul Mijlociu scumpesc carburanţii în România. Revin protestele cu mărunţiş?

        Comment


        • rompetrol ploiesti 5.17ron diesel
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • lukoil benzina 95 azi pret 4.99
            sigpic #

            Comment


            • acu 30 min am alimentat la petrom cu benzina de 95 cu 5 lei/l,citeam pe alt forum ca va creste in vara la 6 lei...

              Comment


              • Da va ajunge in vara la 6lei l si la iarna 7 lei?
                http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                Comment


                • sa creasca preturile can ue dar salarile de ce nu le fac ca in ue?la asta nu se gandesc,numai la taxe si impozite, petrom diesel 5,02.

                  Comment


                  • Am alimentati si eu azi cu benzina de 95 fara pb de la petrom cu 5 ron/l ca o sa vina tot mai scumpa

                    Comment


                    • jos bascosu jos bascosu

                      Chetrom a scumpit iarasi si din nou benzâna şi motorina cu +0.09 astazi..... deci ne asteapta vremuri nasoale de tot jos bascosu

                      Comment


                      • Nu stiu de ce am eu impresia ca o sa ajungem la biciclete fratilor ). La 7 lei litrul o sa ajungem sa ne scoatem masinile doar in wekend asa de moft . Nu inteleg de ce pretul asa mare la noi ? Cred ca suntem cei mai scumpi din Europa la combustibili
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • O sa mergem cu bicicloantele pentru ca statul romanesc este actionar la grupul petromv si de aici.....ce a zis bobu?..... ca e cel mai bine sa scumpeasca carburantii ca sa aiba el mai multi bani la buget din tva ca sa fure mai atre cu nuti.





                          "De asemenea, statul intentioneaza sa vanda si 9,84% din actiunile OMV Petrom, fara a preciza inca momentul ofertei......

                          Oferta de vanzare a 9,84% din OMV Petrom este cea mai avansata, casa de avocatura Bostina si Asociatii fiind deja selectata de Ministerul Economiei pentru a oferi consultanta juridica in vederea selectarii intermediarului. Caietul de sarcini ar putea fi publicat intr-o luna.

                          Statul este obligat sa vanda o parte din actiunile sale la OMV Petrom deoarece grupul austriac intentioneaza sa deruleze o majorare de capital de circa 600 milioane de euro, care a fost aprobata inca din aprilie 2010"



                          Jos bascosu!!!!
                          Last edited by usr1; 25 February 2011, 02:41.

                          Comment


                          • rompetrol motorina efix - 5.23 ron / L ...

                            Comment


                            • Ma, autostrazi nu avem... dar macar sa faca piste pt. biciclete! Sau...?
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • motorina diesel euro 5 de la petrom - 5.04ron/litru

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google