Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by adyxo View Post
    . Se vorbise pe aici pe forum sa nu mai bagam benzina de la Omv-Petrom dar majoritatea tot de acolo baga,e mereu aglomerat la Petrom.Eu am bagat sambata la Calarasi, de la Lukoil cu 5,09 ,la Petrom era 5,14,inseamna ca acum e 5,23

    Mai bagati voi mult benzina de la petrom ca o sa bagati cu 7 lei la vara. In ritmul asta o sa mergem mai putin cu masinile sau deloc si bobu nu o sa mai aiba la ce scumpi bnezina.

    Comment


    • nici cu autobuzul/tramvaiul/metroul nu mai poti merge, automat o sa se scumpeasca biletele:|
      Mergem cu nasu'

      Comment


      • Astept ziua cand voi vedea 10 RON/Litru Carrera 100, fortaa.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • care e cea mai ieftina benzina ? am bagat acum 2 saptamani de la Petrom din Baldana ( o localitate din Db ) cu 4.98 lei/l

          Comment


          • benzină de 95......în Toplița HR la Petrom este 5,27 lei..........unde naiba vom ajunge în halul ăsta.......

            Comment


            • cred ca o sa inceapa al 3-lea razboi mondial cu toate treburile astea din libia

              Comment


              • la luk oil este cea mai ieftina si benzina, motorina au anuntat la stiri ieri...dar tot degeaba ca tot cu bicicleta o sa mergem...

                Comment


                • Originally posted by slim_daddy40 View Post
                  cred ca o sa inceapa al 3-lea razboi mondial cu toate treburile astea din libia
                  se aude ca ar interveni NATO in conflict...bineinteles ca au ca interes petrolul

                  Comment


                  • traiasca gazul la pretul din decembrie de 2.75 lei/L !!!

                    Comment


                    • s-a dus vremea aia...acu' si gazu' o sa ajunga la 3

                      Comment


                      • Iar benzina o sa ajunga la 6 de voie si nu o sa avem ce sa facem
                        Romanica te iubim
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • azi lukoil 95 pret 5.29 si rompetrol 95 pret 5.29
                          sigpic #

                          Comment


                          • Eu zi ca ar trebui un protest de amploare ca sa fortam guvernul sa renunte la toate supra taxele pe care l-ea introdus in carburanti.

                            Ginditi-va un pic ca prin 2008 barilul era 140 USD si pe la noi benzina nu trecea de 4.2 lei; apoi a urmat prabusirea barilului sub 100 USD si a urmat o perioada de vis cind benzina e sub 3 lei iar acum cind barilul e la 106 USD benzina e 5.3lei deci putem striga cu tarie jos bascosu jos cu suprataxele
                            Last edited by usr1; 9 March 2011, 23:33.

                            Comment


                            • Rompetrolu' face ce vrea,nu prea ii controleaza nimeni.
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • Trebui sa luam atitudine.Asta e singura sansa sa nu mai alimenteze nimeni de la Petrom si Omv.Daca in Franta s-a putut cu shell trebuie sa se poata si la noi.
                                Asadar oameni buni NU alimentati de la Petrom si Omv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google