Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
    dar voi ati observat ca benzina s-a ieftinit? nu mai comenteaza nimeni nimic?
    Au scumpit de 3 ori cate 10 bani au ieftinit de 4 ori cante 3 bani.

    Comment


    • motorina de top la omv s-a ieftinit cu 15 bani... sa fim seriosi...

      Comment


      • Motorină Standard, 5,79 RON/litru, Petrom - Şos.Alexandriei.

        Comment


        • Barilul pe europa e la 89 usd iar la noi pretul la pompa e mai mare decit atunci cind barilul era la 125 usd.

          Deci va dati si voi seama cum merg lucrurile pe la noi.

          Comment


          • Cum? Sunt companii private care vand carburant si in alte tari din europa si nu pot vinde cu 1,8 euro la greci, unguri, nemti si cu 0,5 la noi ca suntem noi mai cu mot! Sa-i multumim domnului nastase pentru privatizarea petrom, pe unde o fi

            Comment


            • sau cum a zis socru-miu la o inmormantarea unui prieten, de am crezut ca ma inec de ras: sa fie sanatos pe unde o fi..
              acum astia vor sa-l scoata victima.. si ce-a mai votat lumea psd-ul stati sa vedeti...

              Comment


              • Si benzinaaa.....benzina cat e?
                "light up the darkness" Bob Marley

                Comment


                • 5,79 la ovm de la 5,92 a mai scazut putin in trepte
                  5,92-5,88-5,82-5,79 cat e acum

                  Comment


                  • Nu vreau sa fiu pesimist dar, de fiecare data cand s-a ieftinit a urmat si-o scumpire.

                    Comment


                    • Nu esti pesimist , esti realist ) . Motorina Top Nordic Extra Mutzunache 6.14ron/l Petrom Baneaza'.

                      Comment


                      • Am alimentat azi la Rompetrol, efix 95 la pretul de 5.67 Ron..prima data am crezut ca e vreo eroare..

                        Comment


                        • In Franta motorina este:
                          - 1.40 - shell normal
                          - 1.83 - shell V power
                          - 1.23 - elf
                          - 1.30 - total
                          Benzina e mai scumpa putin.
                          Nu mi s-a parut diferenta foarte mare intre Shell si OMV. Sau poate sunt eu anapoda.

                          In Monaco e ceva mai ieftina.

                          LE: Nou pret record pt parcare: 6 euro ora, in Cannes. Nu mi-a venit sa cred cand am introdus cartela in tonomat si mi-a cerut 36 euro pt 6 ore de parcare. Long live francezii, tu-le rudele in orificiile ascunse.
                          Last edited by Cezar; 29 June 2012, 23:03.

                          Comment


                          • la ovm e benzina 5,71

                            Comment


                            • stati calmi ca dupa alegerile din toamna isi vor recupera banii si pt ieftinirile de acum. e linistea de dinaintea furtunii.
                              eu am bagat cu 5.70 motorina iar benzina era 5.63 zilele trecute. asta la 3 statii din valenii de munte (omv, mol, rompetrol). in ploiesti 5.79 motorina la rompetrol iar la petrom in jur de 5.70, daca nu ma insel.

                              Comment


                              • la mol benzina a scazut intr-o sapatamana de la 5.88 la 5.77.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google