Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de la 5,71 au mai pus pana la 5.79 asta la omv

    Comment


    • Originally posted by bad_hrc
      De placebo ai auzit? Daca alimentez eu masina ta cu petrom 95 si iti spun ca ti-am pus mol n-ai sa observi diferenta. Asta cu benzina mai buna, benzina mai proasta este autosugestie, de fapt toate sunt lafel de proaste si niciuna nu are cifra octanica 95 in cel mai bun caz 90.
      Ba crede-ma ca voi simti.....nu e placebo deloc.

      Comment


      • Am vazut un clip simpatic pe youtube si vreau sa vi-l supun atentiei voastre.
        http://www.youtube.com/watch?feature...v=fUXBwhTb634#!

        Si inca unul mai tare

        Traian Basescu a fost demis de parlament, iar referendumul v-a avea loc pe 29 Iulie. Aceasta este reactia mea la caderea lui Basescu, in final dupa 8 ani de ...


        Tipul din clipurile de mai sus chiar ca nu-l iubeste pe tiran
        Oare cind va apare un clip si cu caderea pretului la benzina?
        Last edited by usr1; 10 July 2012, 00:00.

        Comment


        • ACEEASI POVESTE : http://stirileprotv.ro/stiri/actuali...-economie.html ACEEASI TARA ROMANIA si ADEVARUL AICI http://www.youtube.com/watch?v=aNPn1...feature=relmfu pt cei ce nu au rabdare sa deruleze melodia de la 1:44
          Last edited by slim_daddy40; 17 July 2012, 21:02.

          Comment


          • Originally posted by usr1 View Post
            Am vazut un clip simpatic pe youtube si vreau sa vi-l supun atentiei voastre.
            http://www.youtube.com/watch?feature...v=fUXBwhTb634#!

            Si inca unul mai tare

            Traian Basescu a fost demis de parlament, iar referendumul v-a avea loc pe 29 Iulie. Aceasta este reactia mea la caderea lui Basescu, in final dupa 8 ani de ...


            Tipul din clipurile de mai sus chiar ca nu-l iubeste pe tiran
            Oare cind va apare un clip si cu caderea pretului la benzina?
            m-ai spart cu dumele astea. "tiranul... stai ca te satura carna'ii astia doi ca va meritati soarta. in max 2 ani n-o sa mai fim nici in UE. de parca el a scumpit carburantul.. asta e peste tot si va mai fi. comunistii astia v-au promis ca va dau si o sa va dea... deja au respins in parlament legea cu marirea salariilor. cand vor mari si asigurarea medicala mai vorbim. cu pic si poc la conducere in noiembrie- decembrie cred ca va fi 7,5 lei/litru.
            nu va mai uitati la antena3 ca va spala creierul nenorocitul de voiculescu.
            jigodii mai mari ca el, nastase si hrebenciuc nu cred ca se vor mai naste

            Comment


            • Daca mai prind sloganuri pro/contra diferite culori politice, aveti direct BAN! Vreti sa faceti politica, duceti-va pe forumurile Realitatea si Antene!

              @usr: Vezi ca ai poza color deja!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Ne ducem la balamuc....http://stirileprotv.ro/stiri/financi...cu-9-bani.html

                Comment


                • pai ce ai vrea daca e euroiul 4,6 ?! bravo, ponta !

                  Comment


                  • Pretul carburantului are legatura cu lacomia producatorilor, iar moneda euro intra in calculul accizelor dar la cursul stabilit la 1 octombrie (sau prima zi lucratoare a lunii octombrie) a anului precedent, deci n-are treaba cu 4.6 lei.


                    Conform datelor publicate de Banca Centrala Europena, cursul de schimb valutar in 3 octombrie a fost de 4,3001 lei/euro
                    In 2011 s-a folosit pentru accize un curs de 4,2655 lei/euro, deci apropiat de cel pentru 2012, dar benzina a fost mai ieftina.

                    Mai degraba pretul in lei al titeiului importat are legatura cu $ american.

                    Si cursul $-ului n-au legatura cu Ponta ci cu BNR si Mugur masonul Isarescu, caruia i sa poruncit sa lase leul de izbeliste, o perioada, putandu-se da vina pe criza politica.

                    Acum va-ntreb: daca a crescut iar pretul, nu mai alimentati sau ce?
                    Last edited by mr.K; 31 July 2012, 14:09.

                    Comment


                    • Daca s-a scumpit nu mai merg cu loganul, merg cu matizul.

                      Comment


                      • @mr.k. si dolarul n-a crescut ? si sunt destul de sigur ca se plateste si in euro. sau numai in euro. nu cred ca firmele din europa folosesc prea tare dolarul. nici bnr nu-l foloseste.
                        si leul a cazut nu din masonerii, ci pt ca era normal sa cada. vezi semnalele economiei care e inexistenta.. cu ce dracu sa se intareasca leul ?!

                        Comment


                        • OMV Regina Maria (Rond Cosbuc) motorina 6.09 lei

                          Comment


                          • cine a alimentat azi cu benzina? eu am alimentat ieri cu 5,84 benzina standard. azi cat mai e?
                            sigpic

                            Comment


                            • La MOL-ul situat la intersectia Valea cascadelor - Bd. Timisoara, sector 6, benzina de 95 este 6 lei.

                              La MOL Iuliu Maniu (vizavi Metro Militari, Auchan, McDonalds, West Gate) este 6.02.

                              Comment


                              • eu nu mai zic nimic...doar ca de cand americanii au intrat prin iraq pretul combustibililor la nivel planetar este in aer...asta trebuie sa ne puna pe ganduri....!hai ca la noi sunt astia hoti,dar si prin alte tari e la fel pretul poate un pic mai scazut)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google