Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bingo....sumedreacris....asta este si banuiala mea ,pe langa saracirea populatiei se urmareste crearea pietei pt masinile electrice, altfel vezi o masina electrica (fie ea si 30.000 mii euro,daca benzina costa 8-9 lei)

    Comment


    • pai stai sa vezi cand se face gazul 5 lei ce distractie e si atunci
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • Ne luam biciclete si gata... sau pe jos...

        Comment


        • asta ar fii o idee...dar multi tot o sa ramana cu fundu in masina mai ales daca au treaba sau vin din afara localitatii
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • Patru mari constructori de automobile au anunÈ›at participarea împreună la un turneu de promovare a vehiculelor fuel-cell, alimentate cu hidrogen. AcÈ›iunea se va desfășura în Europa È™i va reuni 7 vehicule ale mărcilor Mercedes-Benz, Honda, Hyundai È™i Toyota, într-un tur intitulat European Hydrogen Road Tour 2012. Turul FCEV (Fuel Cell Electric Vehicles) va dura o […]


            O solutie mai buna decat masina electrica.
            Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
            My ride

            Comment


            • 6,30 ron la omv mai e putin pana la 7,00 ron

              Comment


              • Mai e pana la 7 lei.
                Daca cei cu Logan stiu preturile e imbucurator, inseamna ca lumea inca isi permite.

                Comment


                • Originally posted by mario_09 View Post
                  6,30 ron la omv mai e putin pana la 7,00 ron
                  De Mos Neculai va fi 7 lei; sa se bucure si ...copiii.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Preturi azi in Braila:
                    Rompetrol 95 - 6,25 lei litrul
                    Petrom 95 - 6,23 lei litrul

                    Comment


                    • 6.24 ron pentru premium 95 de la petrom. Am alimentat saptamna asta. Cu o saptamana si ceva in urma bagasem cu 5.98 parca. Premium 98 nici nu mai stiu de cand nu am mai bagat in masina)

                      Comment


                      • Toti ne plingem ca mai e un pic pina la 7 lei bla bla bla.....insa in seara asta am vazut ceva infricosator pentru mine.... ca sa alimentez de la petrom trebuia sa stau la o coada care incepea de pe strada de la vreo 10~15 m.
                        Am fost nevoit sa caut o statie care era mai libera ca nu aveam chef sa stau la coada ca sa dau 6.25 lei litru.


                        Incep sa le dau dreptate celor care conduc petromul ca e cerere nu gluma....chiar daca fac benzina 10l litru tot o sa cumpere romanii numai sa nu se lase de masina si de condus.

                        Bafta la cumparaturi

                        Comment


                        • pai benzina o sa se cumpere si de se va face 10 lei litrul...mai putina dar o sa se cumpere...
                          MY CLA

                          Comment


                          • Prestige o sa se cumpere si la 20 lei litru......Si presimt ca o sa vedem la tv reclame de genul..."Nu-ti ajung banii de benzina ca sa mergi cu masina la shopping?..... nimic mai simplu fa un imprumut la Providinţi ca sa-ti faci plinul"


                            Oricum fiti bucurosi ca dam un sfert din salar pe un plin ca in curind o sa dam tot salariul

                            Comment


                            • Adevarat!!! Tare asta cu ``providinti`` )

                              Comment


                              • Si eu imi luai logan de 1.2 ca sa scap de consum mare.Inainte aveam una de 1.6 ,consum peste 10.Acum am vreo 8 urban.Daca tot o sa cresca pretul la benzina si acest 1.2 devine impovarator. O sa astept cu nerabdare loganul de 900 cm3 iar dupa aceea la pretul benzinei de vreo 20 ron litru o sa ma rog sa scoata loganul electric sau "culmea evolutiei" loganul de 100 cm3 propulsat cu suc de mere.
                                Last edited by karlos12; 15 September 2012, 09:36.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google