Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preţurile carburanţilor comercializaţi în staţiile OMV Petrom au crescut cu opt bani la sortimentele de benzină şi cu patru bani în cazul motorinelor, potrivit datelor postate pe site-ul companiei.

    Comment


    • jegosii...... oricum astept ziua aia cand o sa bagam cu 10 lei/litru
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • pai ce motiv mai ai sa bagi cu 10 lei litrul......cand va ajunge 10 lei litrul,strazile vor fi doar ale masinilor de firma si a celor bogati!

        Comment


        • M-am intors recent din Istanbul

          GPL 2.45 lire*1.9=4.6 RON
          Benzina 4.8*1.9=9.12 RON
          motorina 4.2*1.9=8 RON

          Cu tot cu preturile de mai sus era plin, plin de masini, stateau la cozi pe autostrada.Stiu ca au alte salarii decat noi ca paritate noi stam practic mult mai rau.

          In Grecia preturile sunt similare.


          Deci de urcat mai e loc

          Comment


          • Originally posted by slim_daddy40 View Post
            pai ce motiv mai ai sa bagi cu 10 lei litrul......cand va ajunge 10 lei litrul,strazile vor fi doar ale masinilor de firma si a celor bogati!
            pai si daca ai o urgenta, un concediu,nevasta gravida, rude bolnave etc. ce faci? in cazul asta masina o sa fie folosita doar in cazuri de urgenta

            Pana nu o sa facem un boicot general la OMV sa nu mai alimentam o sa isi bata joc in continuare de noi
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • Originally posted by Drogas View Post
              Cu tot cu preturile de mai sus era plin, plin de masini, stateau la cozi pe autostrada.Stiu ca au alte salarii decat noi ca paritate noi stam practic mult mai rau.
              greu de crezut sau nu...stau mult mai bine ca noi din punct de vedere al nivelului de trai

              Comment


              • Ce ne facem din ianuarie cand o sa fie benzina 7 lei/litru, cel putin asa au anuntat pe la tv? Singura solutie ramane gpl-ul dar cred ca o sa creasca si asta, ca de, cererea este mare. Iar cum a spus colegul de mai sus ca asteapta da fie 10 lei/litru de benzina, atunci o sa fie gpl-ul undeva in jur de 5 lei/litru si avantjul unde e ca salariile raman la fel. Cred ca o sa ajungem sa ne tinem masinile pe post de bibelou.

                Comment


                • Azi s au scumpit din nou cu 8 bani pe litru...benzina

                  GPL ul s a ieftinit saptamana trecuta cu 10 bani in medie

                  Sent from my GT-B5330 using Forum Runner

                  Comment


                  • jelly mai depozitezi una alta in ea.. Camarile din casa le-am demolat demult
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Buna treaba, uite la asta nu m-am gandit!

                      Comment


                      • Am alimentat si eu mai scump astazi! E ok )

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • eu imi doresc ca lumea sa bage in continuare benzina. sa nu puna GPL pentru ca o sa ii creasca pretul.

                          Comment


                          • De masinile electrice vad ca nu se mai zice nimic. Sa speram ca totusi vom scapa de benzina si motorina pentru totdeauna.

                            Comment


                            • @allesandro

                              pai daca pretul benzinei creste o sa creasca si pretul GPL. nu o sa fie benzina 10 si gazu 3 lei o sa fie la jumatate sau daca nu mai mult
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment


                              • si daca 75 % din benzinarele de pe strada vor avea GPl ce crezi ca se intampla cu pretul ?

                                pana una alta GPL scade...benzina creste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google