Leduri In Bara Spate Ph2 ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da, dar nu se aprind cele originale.Daca ne gandim mai bine si cele albe se aprind decat cand dai cu spatele.
    P.S Ale lui bfs sunt leduri albe, eu le-am facut.
    MY CLA

    Comment


    • #62
      Ai dreptate ca nu se aprind dar eu m-am referit ca sunt rosii iar daca pui albe, chiar si fara a-se aprinde, bat la ochi.
      Eu am scris ce am vazut in postarea #42:
      Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari
      "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

      Comment


      • #63
        Ca sa ramana catadioptriile rosii si sa faca lumina alba, punem leduri rosii.
        Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

        Comment


        • #64
          Am facut si eu modificarea weekend-ul acesta, am pus leduri, sincer nu stiu cate, cate au incaput, efectul e ok, eu momentan le am in teste puse in paralel pe ceata
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Laurr_07 View Post
            Am facut si eu modificarea weekend-ul acesta, am pus leduri, sincer nu stiu cate, cate au incaput, efectul e ok, eu momentan le am in teste puse in paralel pe ceata
            Arata chiar bine.
            Ai folosit LED-uri banda albe?
            "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

            Comment


            • #66
              da, banda alba am folosit.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by PRESTIGE View Post
                Si de cele rosii nu se ia sau cum?
                @andrei: Pentru a le face sa lumineze alb, trebuie sticla transparenta cu leduri albe. In astea degeaba pui leduri albe, o sa lumineze tot rosu. Ai mai sus o poza cu leduri albe in ele la userul bfs.
                poi asa ma refeream si eu, stiu ca daca sticla e rosie poti pune tu si xenon ca tot rosu apare lumina... vroiam sa faca si leduri albe si sticla transparenta sau macar alb opac ceva de genu sa lumineze tot alb

                Comment


                • #68
                  Am facut un nou upgrade ! De la 9 smd-uri ... la 18
                  01.jpg 02.jpg 03.jpg
                  In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                  http://searchme71.blogspot.com/

                  Comment


                  • #69
                    Banda Flexibila cu Leduri Rosii la 12 Volti!

                    Originally posted by Aurash View Post
                    Banda cu leduri am luat.o dintr.un magazin din Calarasi dar poti comanda si pe net de AICI de ex.
                    D.nle Aurash! (Doresc sa Montez si eu Aceasta banda pe Catadioptriile de pe Bara spate Dacia logan ph2) In Magazinul indicat din Calarasi de dvs.? Nu am gasit aceasta Banda Flexibila cu Leduri Rosii la 12 Volti-banda de 1,20 m cu pretul de 44,99 RON? (Produs vândut de angelo92) (Banda este Supeflux? Dar? nu stiu ce înseamna acest Supeflux? plus ca este o banda smd? Astept de la dvs.? câteva explicatii? ce înseamna acest Supeflux?) Am încercat si pe www.okazii.ro Dar? nu am reusit sa gasesc nici aici acest Model de Banda Flexibila cu Leduri Rosii la 12 Volti Astept un raspuns din partea dvs.? Va multumesc! tel Contact 0741573620.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #70
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 7 photos.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google