Repartitor De Frână

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am mai cumparat la mana 2 anul trecut si nu a fost bun d enimica, era ruginit si nu culisa tija din cauza degradarii, l-am trimis inapoi si am primit altul insa si acesta din urma prezenta aceleasi bube, rugina totala si in interiorul burdufului si nu culisa cum trebuie acea tija, pur si simplu era teapan, pana m-am lasat pagubas si am luat un repartitor de import care a cedat dupa 1 an de folosinta.
    sigpic

    Comment


    • Daca si 180 de lei e o avere cand vorbim de frane......
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Am gasit pana acuma, repartitor frana de uzina la 260 Ron
        sigpic

        Comment


        • salut...cei de la Amat mi au spus ca au piesa la 550 ron...mi separe prea mare diferenta de pret...sa fi bagat in pret?

          Comment


          • Acum 2 ani era 380 de lei in magazin, original. Chiar asa sa se fi ieftinit sa coste doar 260lei? Greu de crezut.

            Comment


            • gata...am gasit la pitesti cu 200 ron nou nouta !!

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Acum 2 ani era 380 de lei in magazin, original. Chiar asa sa se fi ieftinit sa coste doar 260lei? Greu de crezut.
                Salut.
                acum e undeva la 500lei...am eu doua bucati la 260.lei/bucata..........daca e vreo problema cu pretul,il pot ridica sa nu mai fie dubii............400lei,e ok?
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • Colegul dinainte cauta. Poti cere cat doresti, poate si obtii. Piata din Mioveni oricum nu mai inspira incredere de cand cu avalansa de piese "originale", dar contrafacute. Romanii cumpara cu ochii inchisi, de parca ar pune ambalajul pe masina.

                  Comment


                  • 500 la reprezentanta, pe dumbravei gasesti cu 180 ! Chiar ieri am cumparat

                    Comment


                    • Salut.
                      De pe dumbravei nu as cumpara niciodata.Chiar daca sunt mai ieftine.
                      Mai bine cumpar din magazin din mioveni.
                      acele repartitoare le luasem pentru mine[dar cred ca mai bine le pastrez,ca nu se stie niciodata cand pica al meu].Oricum e prea ieftin si nu e bine.
                      ============================
                      ps:la elementele de siguranta,nu va jucati.Mai bine le luati din service[daca va da garantie la piese si lucrare]NU va Jucati cu viata voastra.
                      pss;colegul de mai sus spunea ca a schimbat 3 repartitoare[2 SH"oare mai oferea cineva garantie pentru o piesa sh?" si unul la 180lei.....nou......."facut de cine,luat de unde?"
                      Numai bine.

                      champion-200lei sau 180 lei.....hotaraste-te
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • O-ntorci ca la ......Pitesti. Cum adica, e prea ieftin si nu e bine? Eu as vrea ca toate piesele de Logan a coste 10 lei. Am zis ca atunci cand cumperi o piesa ce are un pret cu mult mai mic decat ce ofera alte magazine, trebuie sa casti ochii.

                        Comment


                        • Salut.
                          Am vrut sa spun ca in comparatie cu pretul acestei piese pe care o am la vanzare pretul este destul de ok,dar teama de a nu cumpara "facaturi"pune la indoiala pretul mic.In concluzie am marit pretul
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • tot pitestiul stie ca pe dumbravei sunt furaciuni de origine de la uzina ) 180 ron a fost 20lei nu se mai pun d aia am rotunjit...aia e benzina :P Dati voi banii la service pe piese cu pret triplu

                            Comment


                            • Unde-i frate strada asta,Dumbravei in Pitesti ?Ca merg si eu sa imi iau unul,ca am nevoie!

                              Comment


                              • in centru langa Inspectoratul Teritorial de Munca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google