becuri pentru dacia logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok ms totusi ced ca o sa mai strang bani si sa iau lupe cu xenon
    MY CLA

    Comment


    • si sa pregatesti si talonul sa-l lasi la politie mai ales si cu noile amenzi o sa fie pomana curata

      Comment


      • ala-i pregatit de akm)
        MY CLA

        Comment


        • e bine ca esti constient

          Comment


          • Mi-am luat X-treme Vision-urile, trebuie doar inlocuite becurile de xenon. Pe gerul asta insa, nu ma grabesc ).
            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

            Comment


            • sal

              asteptam poze cu ele montate, bafta

              Comment


              • ati vazut pe undeva bec marcharriere cu lumina alba chiar bec nu led...ceva cu sticla vpsita gen becuri plasma...
                MY CLA

                Comment


                • adica?! ce cauti tu? da-ne si noua o idee...

                  Comment


                  • nu stiu ma intereseaza ceva cu lumina alba pentru marcharriere cu led sau fara dar mi se par destul de scumpe astea ce le au pe forum am gasit intr-un loc 2 cu 35 lei cu 13 smd astea de la marcharriere sunt simetrici pini sau asimetrici ca mi lene sa desfac stopul... daca puteti sa imi recomandati un site cu ceva leduri ieftine...
                    MY CLA

                    Comment


                    • adica la ph1 se aprind 2 lampi de marsarier? (nu trebuie neaparat sa scri in franceza asa corect pt ca in DOOM e data transcrierea romana adica marsarier ca nu sunt toti Jean-Jaques)
                      Last edited by B997NDL; 3 February 2012, 00:11.

                      Comment


                      • nu eu vreau sa schimb becula de la marsarier cu unul dar pe led sa fie lumina mai alba si nu stiu ce sa iau vreau ceva mai ieftin daca poti sa imi dai un site sau...nu stiu cele de pe aici mi se par cam scumpe 40 lei
                        MY CLA

                        Comment


                        • Originally posted by B997NDL View Post
                          adica la ph1 se aprind 2 lampi de marsarier? (nu trebuie neaparat sa scri in franceza asa corect pt ca in DOOM e data transcrierea romana adica marsarier ca nu sunt toti Jean-Jaques)
                          In franceza nu dar macar in romana sa SCRII corect. Sau nu...
                          '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                          Comment


                          • sunt simetrici pini sau asimetrici ca mi lene sa caut in carte...
                            MY CLA

                            Comment


                            • Azi fiind cald si frumos afara, mi-am facut timp sa imi pun noile becuri Xtreme Vision, deseara o sa vad primele rezultate.
                              '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                              Comment


                              • pune si niste poze cu becurile...
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google