liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by marx View Post
    in loc sa colaboram si sa impartasim experienta ne certam ca chiorii. faptele nu se mai pot schimba. hai sa nu mai certam pe ceva ce trebuia sa fie fun si distractiv. ne vedem toti intr o seara si ne impacam. nu are rost sa continuam cu certuri scuze sau tentative de injurii pe forum. sunt convins ca aveti intelepciunea sa faceti asta. hai sa revenim, la topic. rezultate/provocari etc nu certuri interminabile. va multumesc

    p.s. sa aduca cineva si o camera de filmat asa pt orice eventualitate.
    ba se pot schimba , ii acorzi revansa ( ca asa e corect ) , va dati pe 400m nu pe mai putin ( ca asa zic baieti ca sa intamplat) si pe urma chiar ca faptele nu se mai pot schimba.
    eu nu cred ca sa certat nimeni cu nimeni ( in afara de vorbele in vant ale lui Stig) , nu vad ce rost de impacare , intre cine si cine ?

    Comment


    • fofeto.. taci si du-te si da zapada la constitutiei.. sa avem loc.. poate vine stig!
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Originally posted by bezmeticu View Post
        daca duci lipsa te provoc la un duel in trafic.. dar.. singur fara copilot...
        Daca mie imi era adresata provocarea iti spun ca nu ma dau in trafic prin oras chiar daca conduc putin sportiv. Dar pe un transfagarasan sau pe orice circuit vrei tu de asfalt sau macadam (cand va fi ocazia, ca distanta e mare) abia astept. Hai ca oricum ai masina mult mai puternica si ma poti bate fara probleme. Pacat ca nu vii la Arad pe pista. Voiam sa vad cum mergi cu RS-ul
        sigpic

        Comment


        • nu prea stiu sa merg.. dar pentru tine.. sa te cunosc fata in fata.. ca vreau sa-ti vad privirea o sa-mi fac timp de un transfagarasean! poate il si asfalteaza putin!
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Ok, pe transfagarasean ramane atunci. In sfarsit o provocare pe un traseu, nu pe linie dreapta

            PS: lasa modestia cum ca "nu prea stiu sa merg". Daca zici ca nu stii nu iti luiai RS ci un 1.9 de 105cp
            sigpic

            Comment


            • O parte din transfagarasan este asfaltata de curand. Ma bag oricand si eu cu vaporul in amintirea vremurilor bune cu CTR.
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • Oh da, mai cativa membrii doritori si cred ca vom avea o adevarata chestie organizata. Trebuie numai sa ne hotaram asupra datii sa stim din timp
                sigpic

                Comment


                • Daca pentru cei de la Top Gear au inchis TF, nu vad de ce nu ar face-o si pentru voi
                  sigpic

                  Comment


                  • @ marx ... cand ne mai dam ? Tine doar de tine, ca eu sunt gata la orice ora si in orice circumstante.

                    P.S. Sa il iei pe Cezar.
                    P.P.S. Cand vine vorba de liniute si chestii d'astea , tot pe Cezar sa il lasi sa vorbeasca, nu de alta dar el schimba vitezele nu tu ( cu toate ca e masina matale ).

                    @ Stig: pana cand nu te prezinti la semafor iti dedic un citat al unui contemporan usor modificat.

                    "Pustii imi vorbesc in nas,pe internet
                    Dar pe strada`s mielusei care`asculta rap
                    La Logan Club nu sunt smardoi
                    Suntem tot in familie,tot noi."
                    No Stress !
                    http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                    Comment


                    • Originally posted by sinx View Post
                      Daca pentru cei de la Top Gear au inchis TF, nu vad de ce nu ar face-o si pentru voi
                      \

                      Ar fi frumos din partea lor sa-l inchida. Le zicem ca facem un scurt test comparativ intre 3 berline
                      sigpic

                      Comment


                      • MCD-ule de bagi la un test comparativ cu o Honda Civic 1.8i 140CP?
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • baietica, STRIG, ca STIG chiar nu se merita sa iti spun, tu te lauzi cu masina ta si cu meritele altui sofer, e jalnic, inclin sa cred ca nu ai trecut de grupa mare de la gradinitza, asumati meritele singur si pe urma vin-o si te da mare, daca masina ta a castigat o batalie asta nu inseamna ca a castigat si razboi-ul.

                          Comment


                          • @DOC CE AM DE PIERDUT?:d ma bag sigur..ce zici maine vii la poli sa pun si eu sonda aia pe masina...sa fac si eu afR sa termin si eu cu softu odata...
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • @evali: ce-ai tata? Ai incurcat userii... Stig e unul, Marx e altul.

                              Mai baieti, aici nu e vb de dovedit nimic. Doar ne-am simtit bine, cel putin eu asta am facut.
                              Nu m-a interesat sa dovedesc nimanui ca 16 v poate si Lancerul sau Bmw-ul ori 1.4 nu.
                              Eu nu mai raspund provocarilor pt ca deja o dam in penibil: ba ca am furat startul, ba ca n-au fost 400 m, ba ca mar ca har.
                              Am plecat de la semafor. Am ajuns in dreptul baietilor.

                              Lancere, cum crezi tu ca as mai veni eu sa ma dau cu voi vreodata, cand vad cat de tare va agitati? Ori ne dam de placere, ori intervin orgoliile. Daca da, sa stiu, ca sa nu ma mai prezint.
                              Asadar, va rog sa nu ma mai provocati. Nu ma dau decat de placere, si nu voi raspunde provocarilor nimanui.
                              Last edited by Cezar; 6 March 2010, 04:56.

                              Comment


                              • Ma uit ce fel va contraziceti unii din voi si nu ajungeti nicaieri,tot pe sosea se rezolva treaba,mie imi pare rau ca fac facultatea in Constanta si nu am parte de actiune acolo deloc ,daca as avea vreodata drum prin Bucuresti va anunt poate ma dau si eu cu cineva la o liniuta ,scuze daca sunt offtopic: m-am mai dat la liniute si pot zice ca am o oarecare experienta,sper doar daca o sa trec prin bucuresti si o sa ma dau cu voi sa mai acumulez experienta acolo unde o sa imi descopar lipsurile.O seara buna tuturor.
                                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google