liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bah inca n-ati terminat certurile pe aici? Cel mai corect din pct meu de vedere ar fi asa: va adunati toti, unul din voi sa aiba Gtech la el si va dati cate 5 run-uri si se considera timpul cel mai bun al fiecaruia. Asa chiar nu se poate sa mai apara discutii despre starturi furate, 400m si chestii de genul. Acolo se va vedea strict ce poate masina. Parerea mea.

    De asemenea astept sa ni se alature cat mai multi provocarii de pe Transfagarasean. Aia o sa fie distractie adevarata. Numai bine!
    sigpic

    Comment


    • transfagarasan poate doar pe portiunea sibiu balea ca pe partea cealalta zici ca e Dresden dupa bombardamentul aliatilor. anul trecut era impracticabila aceea portiune.

      Comment


      • Cand am fost anul trecut la Regionala Sibiu, partea de Transfagarasan dinspre Rm. Valcea spre Balea era o tragi-comedie.... Ba bucati proaspat asfaltate de te ungeau pe suflet, ba gropi gropi gropi gropi! Acum nu stiu cum e si nici n-am chef sa experimentez :p
        sigpic
        ^Logan turbat (WIP)^

        Comment


        • 1.5 dci van resoftat<1.4 stock<1.4 resoftat.

          Hai valentine, cum stai cu Lancerul? 2 masini am vazut ca ti-a dat. Sau?
          Pacat de start
          Last edited by Cezar; 8 March 2010, 01:14.

          Comment


          • Si ca sa fiu on-topic macar de data asta... Am iesit la o tura pe Maniu si am gasit unu` cu un renault clio 1.4. Am zis sa o incerc cu el ca avem acelasi motor. Cred ca am facut de vreo 10 ori... si de fiecare data am castigat. A tot insistat sa mai facem dar i-am dat 10 sanse... e relevant.
            sigpic

            Comment


            • in fine s-a aplanat conflictul si a disparut si OB-ul.....

              1.6 stok vs. 1.8 pisicuta texana 2-0
              sigpic

              Comment


              • lanceru vs 1.616v resoftat 2-0 lanceru...
                logan 1.4 gpl resoftat vs 1.4 stock vs. 1.5 dci 70Cp ...gpl winer
                atat am avut de spus....cumparaturi de dumina placut
                1.6 soft dimsport vs 1.6 soft racing code 1-0
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • MCD-ule .... a fost 2-1 ca a ratat el a doua intr-o cursa si apoi am ratat eu 3 si 4 , apoi m-a luat juma' de masina
                  Poate nu v-ati dat seama ca am trecut cu 40 pe langa voi, dar aia era cursa )

                  Super caterinca a fost seara asta, asta asa in sac la aia care nu au fost
                  No Stress !
                  http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                  Comment


                  • Dar de 1.4 ala remapat nu zice nimeni ca plecat inaintea lui Valentin si ca a stat langa Lancerul pe toata tr 1?

                    Distrigaz winner, am spus pe pagina trecuta. Doar ca a mers pe benzol, ca daca era pe gaz, avea cel mai mic pret de utilizare/400m.
                    Last edited by Cezar; 8 March 2010, 02:02.

                    Comment


                    • ba ai si ajuns acasa ..ai dat nitro stiu eu
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • Aoleoooo , da !
                        Tu erai in masina lu Alexutzu..... acum mi-am amintit. Ai avut geaca pe tine si nu a tras masina, noi pentru ca ne-am dat gecile jos am fost blana

                        @ MCD : am mers cu 50 la ora pana acasa si am stat 6-7 minute sa se aprinda rasnitza de quadcore
                        Si m-a facut un POLO dala sedan de 1,2 .... m-a terminat.
                        Last edited by Lanceru'; 8 March 2010, 02:04. Reason: sange
                        No Stress !
                        http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                        Comment


                        • iar incepi ca si tico ala suparat rau pe viata...ca nu inteleaga oameni ceva..era un tico emochist dala, si omu cand a vazut in oglinzi mitsu lacer ce a zis ..stai sa ii dau lu asta sa vomite si lanceru bea o bere intretipm se juca cu aceleratia

                          ai vazut cezaer reclama aia cu gaz de 102 ..dala a bagat...pun esi tu ce tima zis in seara asta..
                          Last edited by MCD; 8 March 2010, 02:12. Reason: Automerged Doublepost
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • ce rau imi pare ca nu am venit. imi bag unghia in gat. de azi la 18 cica viscoleste de rupe in sudul tarii. in caza ca e frumos afara cred ca aduc o vectra de 140 cai.

                            Comment


                            • La urmatoarea cursa ma bag si eu cu dci-ul meu asta asa ca sa vedeti ce inseamna putere.

                              Glumesc bineinteles.

                              Felicitari baietilor care s-au dat aseara si in special castigatorilor.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Deci, 'neata oameni buni, aseara n-am mai putut intra pe net:

                                1.4 (celebrul meu Distrigaz aka' cu GPL) remapat vs. 1.4 stock vs. 1.5 dci Van (nu spuneati ca e resoftat la 90?) 2-0-0 (nu stiu cum a stat Cezar cu Van-ul).

                                S-a acordat revansa, totul a fost super ok si asa cum ar trebui sa fie, fair play! Se pare ca GPL-ul nu strica motorul.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google