liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel mai slab motor cica are 272 d cai...cu ce masina erai?

    Comment


    • Long live Logan!!! Cam pe cand un duel 1.6 16v cu Impreza WRX STi ? O sa'l facem sa planga pe intrus. DD
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • cum cu ce masina eram? cu golanu 16 valve. daca eram cu alta masina nu mai postam ca nu avea sens.

        Comment


        • esti sigur ca a bagat picioru in ea? totusi sunt 105 cai vs 272...

          Comment


          • cea mai slaba motorizare are 3000 cmc, 245 CP, prinde suta in 9.3 secunde si are o greutate de 2,570 kg
            Last edited by bogdan_1984; 25 March 2010, 16:39.
            sigpic

            Comment


            • eu zic ca a bagt picioru in ea ca se auzea cum ragea si ii dadea odata cu mine. se vedea ca e in forja. nu poti sa zici ca ii dedea doar 90 %. pot sa fie si o 1000 cai vs 105 daca ala are cat 5 marfare cu ciment ....

              Comment


              • la 2 tone jumate da....e posibil..se pastreaza cat de cat raportu cp/kg logan si "tanc"

                cred ca a innebunit omu

                Comment


                • nu ti am zis ca m am spariat eu de ce frana a tras. a facut urat de tot. cred ca a trantit frana cu toata ura din lume. a scartait destul de rau. am crezut ca are ceva in fata si ca intra in el.

                  Comment


                  • intreb si eu:loganul e masina de curse?io o luasem in scop de masina de familie.

                    Comment


                    • e pe naiba. ia suta ceva mai binisor decat alte masini. sau se tine bibe dupa ele. cam atat. pana la curse e distanta mare.

                      Comment


                      • Polo 1.2 cu soft, catalizator si traseu fara serpi + admisie schimbata vs 1.4 stock, filtru aer scos, winner 1.4, 3-4 masini ( cel putin asa am inteles).

                        Comment


                        • @sk100it: Nu-i dar se poate face curse cu alte Logane sau masini asemanatoare.
                          Ca unii mai se distreaza cu cate un avion e asa de amorul artei. Asa si eu m-am luat dupa un Mercedes cu o Dacie 1310 ca-mi placea cum i-a distanta .
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Io nu ma bag ala cu range roveru` cat plateste asigurare si impozit

                            Comment


                            • eu ma intreb de ce nu m a facut ? loganu ia in 10,2 si rengiu in 9.2 trebuia sa se vada diferenta. dar na ca pe 1 2 3 l am facut. pe a 4 a revenea. deja dupa a 2 a intervine aerodinamica.

                              Comment


                              • aerodinamica la boileru ala? mai bine sta loganu...ala zici ca e camion..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google