liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • care ar fi rezultatul intre un logan 1.4 remapat si o solenta 1.4 stock la fel intre un logan 1.4 remapat si un aveo 94 cp?
    Last edited by male; 9 May 2009, 22:53.
    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
    vand lampa adaptabila la torpedo

    Comment


    • solentza si logan nu stiu
      pe 400 de metri loganu cred ca ar castiga iar logan cu aveo aveo castiga
      Its just a car ...

      Comment


      • Filme de ieri de la DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - editia a doua - 17 Mai 2009 - TULCEA gasiti aici pe www.************/racecars.html

        Comment


        • baga frate si finala dintre Clio RS si Colt CZT...
          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

          Comment


          • Viper vs Porsche sau S6 ?...

            Comment


            • supercar nu merge sa deschid filmuletele... ??cum fac? ca vreau sa le vad
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Click pe el .. si ti'l salvezi pe hard . ( sau click dreapta si "Save linked content as" )

                Comment


                • Originally posted by iooon_cug View Post
                  supercar nu merge sa deschid filmuletele... ??cum fac? ca vreau sa le vad
                  E simplu...dai click dreapta pe imaginea dorita apoi din meniul contextul care iti apare alegi "Save Target as" si apoi Save in felul asta salvezi filmuletul la tine in pc si il vizualizezi.

                  Comment


                  • Azi am pierdut 50RON pe o tabla de passat

                    Logan Prestige 1.6 16v - VW Passat 1.9 TDI 130 CP (2003)

                    Am pariat eu si inca 4 colegi pe colegul nostru , 50RON ca Passat'ul face Loganul . Asa ca la ora 9:00 pe drumul dinte benzinaria Celsius pana la intrare in Lumina (Constanteni stiu zona) eram prezent acolo .

                    Din 3 curse , 2 au fost pentru logan iar a 3-a pentru passat . Trebuia 3-0 dar a ratat a2a asta cu loganul .... a schimbat prea devreme ....

                    Asa ca....aviz amatorilor de Passat'uri din DE. !

                    Comment


                    • cine stie cat o fi castigat ala cu pasatul sa se lase batut
                      vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                      vand lampa adaptabila la torpedo

                      Comment


                      • @ male : si marmota? )
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Originally posted by Roupdate View Post
                          [B][COLOR="Red"].............................
                          Asa ca....aviz amatorilor de Passat'uri din DE. !
                          Abia Passatu asta nou scoate suta sub 10 secunde.
                          Ala din 2003 130 cp (cu kilometrii o caruta la bord) nu mi se pare ciudat sa nu poata dovedi un 1.6 16V la sprint.

                          Am vazut sprint 1.6 16V cu Golf V tdi (105 cp), pana la 140 au stat bot la bot, dupa care a luat avans Golfu (''taie'' mai bine aeru, chiar daca e mai greu).

                          Comment


                          • Originally posted by Roupdate View Post
                            Azi am pierdut 50RON pe o tabla de passat

                            Logan Prestige 1.6 16v - VW Passat 1.9 TDI 130 CP (2003)

                            Am pariat eu si inca 4 colegi pe colegul nostru , 50RON ca Passat'ul face Loganul . Asa ca la ora 9:00 pe drumul dinte benzinaria Celsius pana la intrare in Lumina (Constanteni stiu zona) eram prezent acolo .

                            Din 3 curse , 2 au fost pentru logan iar a 3-a pentru passat . Trebuia 3-0 dar a ratat a2a asta cu loganul .... a schimbat prea devreme ....

                            Asa ca....aviz amatorilor de Passat'uri din DE. !
                            Se mai intampla in primul rand passatul era diesel deci din start mai greu si apoi avea 130cp care la greutatea lui de minim 1300kg e normal sa si-o ea de la un logan care e mai usor si e benzina.
                            Daca avea 140cp passatul facea pe logan,la 140cp scoate 0-100kg sub 10sec.

                            Comment


                            • 0-100 kg?......adica 0-100 km /h
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Din date oficiale Passat'ul este cu 0.3sec mai rapid .. adica nimic ! Diferenta o face soferul , dar passat'ul ala are km in bord de vreo 4-5 ori mai mult ca loganul cred...

                                Totusi sunt 5/6 ani de cand passat'ul ala tot umbla ...

                                @SUPERCAR : putea sa aibe si 5 tone si 1000 CP , daca facea (odata) suta in 10 sec , chiar si diesel putin conteaza .

                                Nu suport faza aia cu : Benzina face praf Desel'ulrile ca's puturoase ... cand trece un 300C de 3.0 CRD cu 218 CP pe langa tine cu cele 2 tone....... si invers !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google