liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigur ca da...uite asa fac niste parinti responsabili: isi iau copiii de 15 ani la activitati ilegale, curvasarii si alte betii.

    Comment


    • Din ce in ce mai interesante liniutele astea... altfel de "liniute" nu trageti?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • @loganu daca vrei crezi, daca nu problema ta...
        @cezar or fii ele ilegale da ne plac (nu e prima liniuta pe care o fac cu tata)
        @niki b nu, alte liniute nu tragem
        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
        sigpic

        Comment


        • momentan .........


          On - topic : O sa incerc eu zilele astea cu un aveo 1.4 16v 94 de cai

          Comment


          • cu ala de 94 nu ai nici cea mai mica sansa cu 1.4
            DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
            sigpic

            Comment


            • hai logane stiu ca poti sa vii cu detalii, de unde pleci ,cum pleci cu o roata, tot tot ,da ?
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • goofy vezi ca e ora sa pleci la scoala ...

                Tudor promit ca asa o sa fac

                Acuma sincer mi-e ca o sa mi-o fur dar vorba la un coleg , ptr un litru de benzina distractia conteaza ))

                Comment


                • Deci sa ma apuc si eu de liniute cu tata vad ca e la moda activitatea asta
                  Niki...sa vii sa vezi activitati ilegale aici la noi ....made by Zimbabwe city
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • Daca ar auzi taicamiu de liniute m-ar da afara din casa)).

                    Diseara ceva? Filcor, Marx?
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • ce va mai mananca .. pingeaua

                      Comment


                      • ai mei stiu ambii parinti de linii ))) da nu au ce sa imi zica )) sunt destul de mare le-am zis si unde se tin doar ca eu de o perioada m-am lasat
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • ma bag si eu speedule daca e ceva:d
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • Originally posted by raduprov View Post
                            @octavian eu m-am dat cu g4 90 cp si l-am luat ..destul de urat
                            m-am dat si cu g4 101 cp si acol am luat bataie pe ultima suta de metri
                            .....................
                            M-am dat si eu cu alt Golf dizal de 90 si l-am nerorocit, am batut si TDI dar absolut nu erau in toate mintile motoarele.

                            Sa nu mai zic ieri ce am facut cu un Passat 1.9 TDI, a zis ala ca-si da foc la masina cand a vazut ca sunt 1.4 empei.
                            Dar ii pufaia esapamentu la greu.

                            Multi nu cred ca si la masinile nemtesti odata cu trecerea km (si cu intretinerea minima) mai mor din cp ))

                            Originally posted by FlorianYFL View Post
                            ..................
                            Vazut live cum logan 1,4 bate hiunday accent 1,4 16v resoftat .............
                            Pai in mod sigur Accentu ala avea un soft de toata jena.
                            Last edited by Octavian; 6 May 2011, 19:57. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • octavian sustin ceea ce zici
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • Distrigaz vs. Clio Symbol 1.4 remapat 0-1 distanta juma' de masina, poate daca plecam mai bine era mai ok

                                Distrigaz vs. Lau911 1-0 o masina si un pic.

                                MLC vs. Clio Symbol 1.4 remapat 1-0 i-a dat o masina parca dar cica ala cu Clio ca a ratat a 2-a


                                Melcu' ca cica il fac, dar el a batut Clio ala cu o masina iar Clio mi-a dat juma' de masina. Inainte cu MLC stateam egali, n-a vrut sa incercam iar sa vedem..


                                Sunt foarte multumit de cum trage, intre 2000 si 3000 rpm deja are un tremurat mai consistent asa, n-am stres, stiu ca motorul meu nu mai e in mintile lui...

                                Testasem pe sosea foarte buna, de la 3000 in sus nu mai tremura, franam pana la 2000 si acceleram usurel sau cat de cat si tremura, ca si cum ar da in nas... aia e, cu toroapa de motor sunt multumit de cum misca.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google