liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 99% ii faci pe amndoi cu dotarile tale

    Comment


    • cristiubs - am spus mai multi ca incercam doar poate nu ai vrut sa ii observi.

      Comment


      • pt asa ceva se foloseste PM, dar nah...e mai sport din taste decat din pedale

        Comment


        • Originally posted by FloNZN View Post
          ma bate un golf 3 din 1996 cu motor de 1,8 benzina?motorul a fost refacut de vreo 2 ori este fara catalizator si o finala sport...
          Eu avand 1,6 8valve, ax came sport,catalizator jos cu traseu pe 50 fara serpi, green filter...
          Credeam ca te dai cu masina din avatar ))))

          Oricum nu te bate, sau n-are voie sa te bata daca la tine modificarile sunt facute ok.

          Comment


          • Atunci ar trebui sa merg cu tupeu sa ma dau, fara sa-mi fie frica...
            Baiatu ala cu golfu zice ca e imposibil sa-l fac)),voi reveni dupa ce ma dau cu ei
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • cate intrebari si iluzii pt nimic , o cursa castigata sau pierduta .
              daca pierzi ce , te faci de rusine ? pierzi din rank ca la NFS ?
              te dai si daca o iei pe coaja aia e , valabil si pentru ala cu golful.

              ca sa fim in ton cu threadul.

              vs. laguna 2 a lui Alex_parvu 1-0 , botu lui la usa spate , a zis ca a ratat tr. 3.

              Comment


              • Daca e 1.8 de 75 cp il bati fara sa te stresezi cu 1.4 stock. Probat de mine... m-am dat cu asa ceva si chiar nu mi-a pus nici cea mai mica problema. Si masina nu-i coaja deloc, ba chiar dimpotriva avea suspensie sport, jenti aliaj, cauciucuri noi mult mai bune ca ale mele.
                1.8 1781 cc 4cyl Petrol 75 PS (55 kW; 74 hp) @5000 rpm 140 N·m (100 lb·ft) @2500 rpm 0-100km/h 14.2 sec Top speed: 168 km/h
                1781 cc 4cyl Petrol 90 PS (66 kW; 89 hp) @5500 rpm 145 N·m (107 lb·ft) @2500 rpm 0-100km/h 12.1 sec Top Speed 178 km/h

                Pai la 14.1/12.1 secunde pana la suta voua va e frica cu 1.6 modificat ?

                Comment


                • Eu mi-am luat-o frumos de la Golf III benzinar, banuiesc ca era de 90 cp. Pana la ~120 era ok, ma tineam bine de el, chiar si putin in fata (cine accelera primul) dar dupa ~120 se intindea al drac mai bine pe asfalt.
                  ...mama lui de dulap.

                  Comment


                  • Dupa 100-120 se simt caii aia in plus. Sigur era cel de 90 cp, cel de 75 cp e foarte slab. Bine nici ala de 90 nu-i stralucit dar totusi se misca mai decent. Oricum atat timp cat n-au modificari majore te joci cu ele cu 1.6 stock.

                    Comment


                    • Interesant sa stai langa un G3 sau G4 si Logan....e cu o capatana mai mic Golfu (pe inaltime desigur).
                      Chiar credeti ca nu conteaza?

                      Comment


                      • mda, ca de obicei fof nu incape
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • ma , asta e adevarul , nu te mai ofusca atat.
                          zi`mi tu la ce nu am dreptate ?

                          daca mai ti minte cand am zis ca am batut passat 2.0 tdi , dar am zis si cand ma batut in alta seara el pe mine.

                          Comment


                          • bre, ti-a comentat tie cineva cand se vorbea de baiatu ala cu seatu? te rog frumos...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • da ,dar am zis cu cine o sa ma dau , nu ca daca ma dau pierd si ce fac daca ma bate.
                              si chiar am pus si clip.
                              la ce modificari ai tie frica de un golf , sau poate nu`ti trage masina cu tot cu modificari.

                              Comment


                              • Originally posted by FloNZN View Post
                                dupa ce va fi gata masina merg sa ma dau cu el si cu un vectra b 1,6 16v...
                                Fof ti-e somn? Unde am zis "daca ma dau pierd si ce fac daca ma bate"???
                                Daca am intrebat aici pe forum, inseamna ca nu-mi trage masina? Cine stie ce are ala sub capota si el zice ca e motor de 1,8...nu? Dar nha, asa stim noi sa raspundem si sa punem acu! Bv tie.
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google