liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rectifica, stam EGALI iar a doua problema e ca eu vara stau in masina cum trebuie pe cand tu stai cu prosopul pe ceafa si mergi cu aproape 6 lei pe litru. Eu cu 3.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Originally posted by GGI78 View Post
      Stai jos ai nota 2... cand va spune scorul pentru soft custom va uitati in buzunare...
      In comparatie cu alte firme/persoane care scriu softuri DOC chiar are preturi decente.Soft custom la logan in jur de 150 eur fata de altii care mi-au cerut 300-350 eur eu zic ca e ceva diferenta.
      La noi romanu' vrea si bun si ieftin ceea ce nu prea se poate.

      ON:Bravo bai viteza ai masina smechera tare
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Am inceput si eu anu vs 1.6 remapat full cu gpl 2-0.Distanta exacta nu o pot zice dar era mult..
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Pai zi cu aproximatie asa 1-2 sau 3 autobuze?
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Cam ca in cazul celui cu 1.6 de "ma ia pe traseu"
            AG 16 Y M A

            Comment


            • VRS eu vs seat cupra -> 4-0 (motorul de 1.8, 180 CP la baza, evacuare si admisie, fara soft)
              VRS eu vs VRS -> 0-1 (250CP, 380NM, m-a batut circa un tir)
              VRS eu vs clio sport -> 2-0 (model 2011, si posibil stock habar nu am)
              Toate liniile de tren sau facut de la 50km/h.
              SI VRS meu doar soft si atat.
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Pana la urma ai tras niste linii in seara asta. Eu am facut dreapta spre polivalenta, ma astepta cineva in zona. Mai facut curios, trebuie sa aflu si eu cati ponei mai atarna la caruta mea.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • Bravo Dane, sa mai pui rezultate cu RS-ul cand mai ai ocazia.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • SPEED: le-am pus pe astea pentru ca au fost vorbite, asa am mai avut victime.
                    DOC: Ma luasem dute tine umpic aseara, dar nu aveam loc, poate iesi odata cu noi pe a2.
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • da umilinte , umilinte ai avut ?
                      a zis felix ca vrea sa te testeze nitel asa...

                      Comment


                      • Originally posted by aleXpeed View Post
                        Distrigaz vs. Logan 1.6 remapat vs. Logan 1.4 (modificat in 1.6) Locuri: 1-2-3 (asta ar fi podiumu').

                        Am batut cu un far 1.6-le remapat (cu un sofer mai bun m-ar batea putin, recunosc), m-a ajuns pe a 3-a dar la final de 3 nu mai inainta nimeni. Loganul 1.4 modificat in 1.6 (al lui razvanamza) cred ca are probleme nene, nu stiu dar chiar nu trage si a bagat multi bani, imi pare rau...

                        Sunt multumit ca masina se afla in trendul 1.6-lor full remapate, pe-acolo trage). Nu sunt multumit oricum.

                        ..........................
                        Pe final de tr III sunt 400 metri?
                        Din tot ce am facut eu cu 1.6 pe tr II si III e cum e, dar cand se schimba pe tr IV s-a cam terminat totul, in sensul ca acolo se vede clar cine are cp mai multi.

                        Comment


                        • schimbi 4a si mergi un pic in 4a ... acolo sunt 400m
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • FOF: Ce umilinte? Revino la postul meu si reciteste, cat despre Felix, nu se da el cu masini de 200CP.
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • A fost seara de cumparaturi...

                              Distrigaz vs. 1.6 MPI full + GPL remapat (Sorin17) 1-0 i-am dat-o ca lumea dar cred ca a plecat el foaaarte prost caci si eu am plecat naspa rau.

                              Distrigaz vs. 1.6 MPI full + GPL remapat si evacuare cap-coada schimbata cu tot cu serpi (Dany_DNY) 1-1 prima oara m-a batut ca lumea ca am plecat eu foartee prost, iar a doua oara ne-am luat din mers din a 2-a de la 40 km/h si l-am batut un far in viteza mare), mic avantaj pentru mine. Fofu' la volan!

                              Distrigaz vs. FOF 1-0 spre egal sa zic. Catalin era cu MCD in dreapta, silencerul la toba, suspensia si rotile normale. Sincer nu ma asteptam la rezultatul asta deloc.. Ne-am luat din mers, a 2-a de la 40 km/h. O aripa distanta sa zic in viteza mare, DNY mi-a spus..

                              Am pus axa in sfarsit))... pe jos semi-polei, drumul ud si frig dar plecari de pe loc.. varza toti, cel mai bine era din mers.
                              Last edited by aleXpeed; 23 January 2012, 01:25.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • frumox in seara asta , baga si soft misto la ea ca se misca bine.
                                PS. nu iti lua aripi ne mai dam, tot asa de fun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google