liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam ingusta soseaua pe acolo riscati sa faceti o baie in dambovita

    Comment


    • Se gasesc in Buc locatii mult mai convenabile.
      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

      Comment


      • Originally posted by Octavian View Post
        Aiurea !
        Daca vrei sa te dai cu Eugen tre' sa fii stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock stock.....

        Se accepta suplimentar din partea casei vreo doi saci de ciment si inca o roata de rezerva suplimentara la ala care se da cu Eugen.

        De asemenea tot gratuit scoatem si ceva aer din roti la cine confrunta Ceed-ul... le facem asa la 1,5 bar ca sa fie treaba ca la carte.
        Hai ca aia cu sacii de ciment e din alt film. Asta le ziceti voi la aia cu masini nemtesti obosite de si-o iau de la voi si apoi se scuza ca e loganu mai usor.

        Deocamdata e 2-0 pentru Ceed si vorba aia nu s-a dat orice masina- s-a dat nasul celor cu 16v!

        Nu sunt racer repet nu m-am dat in viata mea- dar asa una amicala cu Marian pot sa fac- si accept si chip si toba- numai sa nu aiba balauri.
        Ca daca imi tziganesc si eu masina deja intru in alta liga ceva de genul
        Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


        (nu ca as avea vreun gand)
        Deci atat- doar cu Marian,fara alti pretendenti- cautati-va parteneri care chiar le place sa faca asta.
        Saab 9-5 Aero

        Comment


        • Eu vs seat leon FR 200+++CP model nou dupa loc mi-a dat 1 tir, din mers o masina jumate
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Hai cu ceva rezultate si din seara asta, vorba multa saracia omului. Gazu' meu e abandonat, adios, mi-ar fi placut sa-l umilesc pe NDL cu 1.4.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • eu vs 325 diesel 3-0
              eu vs Crx 1.6 vtec 160hp 2-0
              eu vs Reno turbo nu stiu de care 1-0
              eu vs Golf Diesel 200+ 1-0 (golful nu s-a mai oprit si s-a oprit intr-un evo10)
              eu vs 325 benzina 0-1 (diferenta juma de aripa din cauza ca nu pot dezactiva TC si ESP)
              Interactive Design Lights & Sound <- click

              Comment


              • de oprit s`a oprit , dar in altu`
                ala era lancer , nu evo.

                Comment


                • Nu era 325 diesel, era 525d e39 hidramat touring iar Renault-ul turbo este un R18 turbo din 1983, imi place cum se misca masinuta aia in trafic, credeam ca era foarte rea dar abia a batut un ursulet 316i sedan (motor foarte in mintile lui).
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • frate e 4 dimineata mai iertati-ma si pe mine ) "hai sa ne dam din mers ca pana imi incarca turbina... " )))
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • maine am de pedalat , cred ca ma dau in somn acuma pana la 8 juma..

                      Comment


                      • ne dam ?? ) hai noapte buna 3..2..1... go go go
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • Ce tristi, eu la 7:30 am o cursa si apoi chiar ca ma culc. Deja la 3-0 vs. 525-ul ala este clar, astia o tineau ca e Opel si n-are cum sa bata BMW-ul ala, ca a 2-a oara cand v-ati dat din mers ca "sa-i incarce turbina", o luasei tu inainte de la plecare.. parca ar conta, oricum te departai de el.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • bertonele a fost pe val aseara bravo ....
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Cum ies eu la enervat de soferi, azi am reusit sa-l enervez pe unu foarte tare (un Mercedes cdi) l-am depasit pe prima banda, cand a vazut ca ii dau talpa pe prima banda a calcat-o in draci, era cam tarziu, trecusem in fata lui deja pe banda doi (prima incepea sa fie ocupa cu masini oprite), ce-i drept asa la ''mustata''
                              Zona de intrare in oras.

                              Claxoane la greu, accelereaza bou' , se baga pe contrasens (dubla continua) si-mi face jaloane in fata sa ma opreacsa, m-am oprit, puse masina de-a doua pe drum.

                              Am asteptat sa coboare din masina si i-am dat blana sa trec peste el, a avut prezenta de spirit sa se traga din cale.
                              A incercat apoi sa se tina de mine cateva strazi, a vazut ca nu ma ajunge si a lasat-o balta.

                              Comment


                              • OCTAVIANE iti dai seama omu a fost asa umilit . adica sa il depaseasca o dacie?
                                vroia poate sa iti dea o lectie . dar in oras conteaza mai mult soferul decat masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google