liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in baza filmelor de pe net pot sa faca fix pix. De unde isi da ala seama din film cu ce viteza mergeam eu? Asta e poveste cum l-au chemat pe ala cu 300 pe autostrada. Zice ca avea vitezometrul stricat si el mergea de fapt cu 100 km/h ...
    sigpic

    Comment


    • alessandro: pot cel mult sa faca o mu... de cand filmarea cu telefonul e proba in instanta? e mobilul "mijloc tehnic omologat"? poa' sa-si bage-n c.. filmuletul si mu...ce-o fi aia...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • in filme se pot vedea insa cum se calc banda dubla continua, neacordari de prioritate si alte bazaconii.

        se mai pot auzi tobe sparte, mai scrie vreun prieten ce frumos ti se aude fara catalizator sau noul 2.0 si esti descoperit.

        Comment


        • ai vazut prea multe filme cu americani razvanele....

          Comment


          • Din cate filmulete cu liniute sunt pe youtube,ai auzit/stii pe cineva care a fost amendat sau lasat fara permis?Eu nu am auzit nimic...povesti dastea de FastFurios sunt destule.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Sa mor ca mai bine nu intrebam daca putem vedea ceva filmulete... )

              Daca asa e de secret si frica mare de autoritati, ok.

              Oricum, sunt convins ca cineva a filmat totul .

              Comment


              • pt astia fani de raliuri, nu de liniute, ieri s-a tinut la surduc, langa lugoj, etapa de campionat national de raliuri. balamuc ca la carte. trebuia sa fi venit sa-l vedeti, mai ales dintre cei multi care credeti ca 17 secunde pe 400m = mers tare pe vali porcisteanu (care a si castigat) n-am reusit sa-l prindem cu camera sa-l filmam pe un sector de 400m si 4 viraje, decat dupa ce-a trecut a 3-a oara pe langa noi. de fapt pe mai multi n-am putut sa-i filmam... referitor la loganuri, pot sa va spun ca un logan a tinut 6 probe un swift de 120cp si-un civit vti la cateva secunde in urma, dupa care echipajul a renuntat sa se bata cu cei din clasa superioara pt a-si conserva pozitia in cadrul cupei logan. pt fanii 2wd, tractiune fata, vicecampionul mondial din '93, francois delecour, a mers cu un megane rs in timpi apropiati la secunda cu masinile evo x, pe niste trase imposibile pt o masina fwd. iar pt fanii motoarelor renault 1.6, florentin petre, cu clio s1600, era ce trebuia vazut. nu pe viraje, ca omul nu-i chiar de talia lui delecour, porcisteanu, grigorescu, dar pe drept sau pe viraje rapide, sania aia de 1.6 aspirata si 240cp demara si bubuia ca mitsubele
                Last edited by Seba; 29 April 2012, 16:50.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • am fost joi la shakedown , cum putea sa mearga delecour , nu era aproape nicio diferenta intra el si integrale.S1600 ala lu Florentin Petre l-am prins la start si mi-a spart timpanele,n-am rezistat fara sa imi pun mana la urechi ) bubuia si urla mai tare decat orice ) . Cea mai misto zic eu ca a fost fabia s2000...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Va urasc din tot sufletelul meu(figurat vorbind). La voi se face asa ceva, la noi pe litoral ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Cum ma yrman nu ai fost tu la curse la Tulcea? ))))))) sigur primeai ceva )
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • Nu prea am inteles ironia. Se discuta despre altceva, dar na ...
                        sigpic

                        Comment


                        • Pe logan merg montate genti pe 17 inci

                          Scuze nu miam dat seama ca sunt in direct
                          continuati discutia incepatar de
                          Last edited by YRA; 1 May 2012, 00:33. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • jante frate, jante...nu genti, jenti, giante

                            inci se scrie corect inch

                            Comment


                            • Ce nume are thredul? uitate la My RIDE si acolo vezi ce au facut baieti la masini.
                              Eu vs Seria7 nush ce motor, 180-240km/h nu am discutat cu el.
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Daca te-ai dat cu ala de 3000 cmc, ce sa mananci din el?
                                Ma indoiesc ca era modelul nou, pt ca cine are seria 7 nu se da la liniute, deci presupun ca era un cocalar cu modelul mai vechi.
                                Cred ca era modelul asta, corect?

                                Acum totusi, da-te si tu cu masini de categoria ta, nu balene sinistre.
                                Last edited by Cristi_Xp; 1 May 2012, 13:49. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google