liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e ceva daca ai batut is-ul ala

    Comment


    • Originally posted by geo_ultras View Post
      1.6 16v cu roti usoare baga acolo si nou incaltata cu toyo care au fost ale tale
      Daca a vrut roti pe 16. Nu mai trage

      IS urile sunt praf. Poate trageau tare acum 20 ani.

      Comment


      • Originally posted by Dany_DNY View Post
        .................
        Eu VS Golf 1.9 TDI 1-0 ( 2 masini )
        De care TDI ?

        Am facut cu Flocus1 combi 1.4, la demaraj cu plecare din tr II am luat avans pe fiecare tr(distanta 5-7 masini pana in 140/h), la viteza de top identic si la fel (160+/h).
        N-am fost gol, cam 100 kg in plus .

        Comment


        • 1.9 110cp ...
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • golful care te-ai dat odata cu geo era 1.6 tdi 105 cp ...asa zicea sorin ..era un golf 6
            sigpic
            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

            Comment


            • golf 6 1.9 TDI nu exista de 105cp ...
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • Nu am zis Golf 6 1.9 TDI ..... am zis 1.6( noua intors invers ) TDI
                1.9 tdi are 90 respectiv 110 cp si s-a pus pe varianta cabrio
                1.6 tdi are de 90 si 105 cp si era ala cu care te-ai dat tu ......oricum puturoase
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • Astazi am aflat cel mai tare tuning. Se numeste efectul Mozart. Astazi eram cu bolidul galben CUP, cu dungi de cupa, pe bulevardul Constantin Brancoveanu ascultand muzica lui nenea Mozart la playerul din dotarea masinii marca pioneer. In drumul nostru de a face teste ne intalnim cu un Passat TDI. Noi mergeam ca oamenii, limitare treapta a 2-a, si s-a simtit jignit celalat participant la trafic ca il depasim si a accelerat ca nebunu iari noi am schimbat 3 (fara ambreiaj sa intre mai repede), timp in care incepea superba melodie Eine kleine Nachtmusik si masina a inceput sa prinda puteri sa sa recupereze vertiginos ajungand sa depaseasca passatul atat de tare incat am putut intra in fata lui pentru ca in fata noastra a intrat un bou care asculta muzica orientala sau comerciala si nu stie ca atunci cand iese in fata unor masini care merg trebuie sa mearga si el ca sa nu il impinga. La final am strigat putin la el (la motor) ca il loase valul si am zis sa mearga mai incet ca ne omoara,iar soferul a zis sa stau linistit ca are frane de VAN si cauciucuri de iarna .

                  Pentru DR. Cezar : acesta este um pamflet si trebuie tratat ca atare.

                  Comment


                  • ) interesant limbaj

                    Comment


                    • Haha ) 10 caractere
                      sigpic

                      Comment


                      • salutare...eu acuma am golf 4 1.9 tdi 101 cp, inainte am avut logan dci de 70 de cp plus soft cica undeva la 90 cp, dar nici nu se compara una cu alta, golfu zboara pe langa logan, si cand vad comuriile voastre ca faceti golfuri de 131 de cai si alea alea ma amuz sincer

                        Comment


                        • ba baiatule sa mor in puscarie daca nu zici ca ai aston martin

                          Comment


                          • ))))))))))))))))))))))).Panarama.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • Originally posted by Catalin88 View Post
                              salutare...eu acuma am golf 4 1.9 tdi 101 cp, inainte am avut logan dci de 70 de cp plus soft cica undeva la 90 cp, dar nici nu se compara una cu alta, golfu zboara pe langa logan, si cand vad comuriile voastre ca faceti golfuri de 131 de cai si alea alea ma amuz sincer
                              Pacat ca nu esti din Buc.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Catalin88 View Post
                                ...inainte am avut logan dci de 70 de cp plus soft cica undeva la 90 cp, dar nici nu se compara...
                                Loganul dci 70 cp - cu orice soft/cp - nu se compara cu LOGANUL dci de 85/90 cp - bineinteles diferenta facand-o cutia de viteze.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google