liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne-am dat din mers asa putin... de la 40 la 120 km/h, a plecat inaintea mea si l-am luat cand aveam vre-o 70 si ma tot indepartam.Colegu a ajuns la o concluzie: pana la 140 km/h ii dau cateva masini dar la viteza ar putea sa ma faca(nu contest)
    Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femeiā€¦.ci in a ramane fidel unei singure femei

    Comment


    • Ce program gen G-Tech recomandati pentru un Symbian 9.4 S60v5? Am pus un Tempes GT dar inca nu l-am testat.

      Comment


      • trebuie sa aibe telefonul senzor G, daca nu are e cam degeaba .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by Inspector View Post
          ne-am dat din mers asa putin... de la 40 la 120 km/h, a plecat inaintea mea si l-am luat cand aveam vre-o 70 si ma tot indepartam.Colegu a ajuns la o concluzie: pana la 140 km/h ii dau cateva masini dar la viteza ar putea sa ma faca(nu contest)
          pai cu ce motorizari v ati dat ? nu am inteles nimic. tot cu golf ? sau altele ?

          Originally posted by aleXpeed View Post
          Melcule, acum cu Kormoranele tale 60% te fac.

          Bomba bombelor? Golful 3 cu care m-am dat cica are 75 cp stoc (cica 55 kw in talon)... poa' sa arate si cartea cartilor ca nu-l cred ca are 75 cp, are 14 sec 0-100. Bat Logan de 13 sec 0-100 cu o masina juma' si sa stau apoi egal cu 1.8 75 cp de 14 secunde 0-100? Am avut o discutie mai aprinsa cu omu', il las pe el cu ai lui 75 cp deghizati in 90 probabil (ala de 90 are 12.7 0-100, mai e cum mai e). Practic, am umblat in 1.4-ul meu sa am abia 75 cp si 0-100 in 14 secunde, desi fac probleme la 1.6 mpi.
          vezi ca de prin 91 92 nu se mai fac 1.8 75 cp. 1.8 90 cp daca e dupa 92

          Comment


          • Cel de 75 de cp chiar nu-ti pune probleme deloc, nici cu masina stock. M-am dat cu asa ceva si nu misca deloc. Masina era foarte intretinuta, nu era coaja.

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
              trebuie sa aibe telefonul senzor G, daca nu are e cam degeaba .
              Are.
              "- Accelerometer sensor for UI auto-rotate"
              Last edited by andreyi; 22 April 2011, 14:28. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Important e sa ai android/symbian sau windows mobile Eu detin android 2.1 s.e.x. x8 (xperia) am tot felul de programe de auto,si un telefon symbian fara gps,cu ala nu am ce sa fac Doar filmez cu el ca acel xperia din pacate nu are pause zoom,si alte setari la camera de filmat,in fine...

                Comment


                • Am facut cu dci 85 cp, mi-a dat doua masini lejer...
                  Pe tr I deja avea aproape o masina in fata de fiecare data, e posibil?
                  Si nu scotea fum.
                  Moama ce m-a nerorocit...

                  Comment


                  • nu mirosea a chiptuning in spate ? eu de aici il simt

                    Comment


                    • octavian si eu am aceeasi problema cu dci ) La mine plecam eu bine si pe treapta 3-a revenea si ma depasea cam cu jumatate de masina.
                      Daca din plecare castiga o masina poate pleaca foarte bine sau ti s-au mai dus cauciucurile si pierzi la plecare. Eu cu alexspeed cu kormoranele imi luam o masina pe plecare si cu cauciucurile de iarna plecam egali.

                      Comment


                      • Originally posted by alessandro View Post
                        nu mirosea a chiptuning in spate ? eu de aici il simt
                        Iti dau cuvantu meu ca nici Seba sau Gigi cu 1.6 16V nu a plecat asa tare de langa mine pe tr I...
                        Nu stiu ce sa zic...castiga constant pe fiecare treapta.

                        o8MeLC: am plecat relativ ok de fiecare data, fara scarturi (nici dizalaru n-a plecat cu scart) dar eeefectiv pana sa ajung in 5500-5800 rpm, curu lui era deja la botu meu (al masinii evident).

                        E drept ca mi-am dat avansul o idee inapoi, dar cu 1.4 stock n-am treaba, tot il dovedesc.
                        Si nu scotea fum mai...deloc.

                        PS: si nici n-am avut roata de rezerva ))
                        Interesant, tre sa mai incerc si cu alte dci 85 care stiu sigur ca sunt stock.

                        Comment


                        • dci-ul cu care m-am dat eu ia cam o masina de la 1.6 remapat ceea ce mi se pare mult prea putin pentru cat de bine trage 1.6 acela.

                          Daca e remapat mi se pare diferenta prea mare, daca e neremapat mi se pare prea mica

                          Comment


                          • era ud pe jos atunci octaviane , ca iti dai seama ca plecau daca era aderenta si nu invarteau rotile in gol pe apa ...
                            intr`un fel pierde aderenta cand e ud pe jos un 16v si in altfel un 1.4 cu 30 cp mai putin .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Era ud? De aia am pierdut exact la aceleasi autobuze si cu Seba si cu Gigi, ca altfel...

                              Comment


                              • ploua torential bre , ai uitat ?
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google