Logan 1.5 dci vs matiz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Topicul deja avea solutionare... Baiatu a invatzat cum se conduce diesel-ul. Ca tot omu din greseli invata, nu-i asa?!... Nu era nevoie de limbaj urat. (ce politicos sunt)

    Comment


    • #47
      Matizul face 0-100km/h in 17sec pe cand loganul diesel de 65CP in 15.5 sec asa ca numai au rost comentariile.

      Comment


      • #48
        Supercar poti muta topicul asta la "vrajeli" (am vrut sa spun "cafenea")?

        Comment


        • #49
          @danyalex dar nu cred ca era necesar limbajul de mahala pentru ati spune parerea
          sigpic

          Comment


          • #50
            http://www.youtube.com/watch?v=GIxzf...eature=related uitati aici cum face loganul pe matiz si e 1.4
            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

            Comment


            • #51
              salutare

              mai sigur nu aveai frana de mana trasa??
              ym! dorinu2005@yahoo.com
              BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

              Comment


              • #52
                baieti ...haideti mai nu va mai certati....a fost vina mea...nu stiam cum e treaba cu loganu pe diesel...m-am invatat cu el ...GAta...nu e nevoie sa va certati

                Comment


                • #53
                  @victor: wow cat s-a dus in fata ala cu loganu` ia dat flit matizului
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Mama ce comparatie ...

                    Comment


                    • #55
                      pei prima oaraq zicea ca l-a facut praf matizul...
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Da'l incolo de Matiz , poate il face pe plecare dupa se pierde ... ce naiba e un motor de 800.

                        Comment


                        • #57
                          sa stiti k shi matizul fuge la drum am avut un matiz de la servici si-am dat 160 in gusa si in cativa km se vedea kum se duce benzina ce e drept aveam emotii
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • #58
                            eu cu dacia 1400 din '95 am facut supernova cu injectie,logan 1.4 ... 2/3 ce' drept am tras soclu si la faza asta am consumat vreo 6 l de benzina ... pe supernova mi'a fost usor i'am dat juma de masina de fiecare data dar la logan am avut mare noroc (omul era cioban, patina in in prima treapta ca tampitu) conteaza si cum "rupi aderenta" .
                            ma mir cum pe tine te'a facut matiz (800cmc) si sa nu iti para rau ca ai logan ...dar cred ca ti'a fost cam mila de el

                            Comment


                            • #59
                              cu cine comparati voi loganu`, auzi, cu matizu`! si mai ales loganu de 1.5, cum am si eu... thread-ul asta e ciudat, pe cuvant, fara suparare! la ce il compari? la pret, la liniute? ca loganu` ii da ceata si la marime, si la consum, si la pret, avand in vedere dimensiunile.... iar liniutele sunt pt aventurieri, nu pt oameni normali.... parerea mea ca o astfel de comparatie nu-si are rostul....
                              1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                              Comment


                              • #60
                                frate matizu rupe norma la demaraj...am vandut pana acum 4 matizuri...le-am cumparat de la maicamea de la unca si imi pare raw ca nu mi-am oprit unu...am fugit pe autostrada cu 5 persoane cu 175!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google