Logan vs Citroen Axel (rosu cu dungi albe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razzvan, chiar mi-a placut lectia de gramatica...vai ce l-ai f***t
    acuma sincer si tu mai ai cateodata scapari, dar de data asta i-ai "servit-o" elegant... vai, vai...

    spike, de cand dracu stii tu ce culoare are buricu meu? hah?

    hai sa terminam ca ne luam toti warn-uri sau ban si atunci nu mai putem sa ne certam cateva saptamani (pana ne expira "vacanta")...

    si ca sa ma risc puternic, rog pe unul care poate, (in sensul ca nu tre' sa astepte o zi, nu neaparat daca-l lasa inima) sa-i dea lui razzvan un plus, ca merita din plin. din pacate, eu pentru azi mi-am "imprastiat" portia. inca o data, razzvan, nota 10 pt lectia de gramatica
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Cum am zis ... nu ma intereseaza reputatia cat timp nu sunt anumite reguli in privinta ei ( ca pe alte forumuri ). Si normal ca mai fac unele greseli din graba/neatentie... dar prietenul meu depaseste orice limita.

      Eu sunt curios ce'o sa posteze HKE acum ... :P ... ca tot l'ati atacat ( chiar urat cativa ) .

      Comment


      • Originally posted by csebalyn View Post
        ..............
        spike, de cand dracu stii tu ce culoare are buricu meu? hah?
        ..................

        Pana nu treci de 30... esti cu buricu' verde, pana atunci.. mai ai de asteptat!

        Comment


        • In cazul meu ma poreclit "cel mai batut in cap de pe forumul asta" pe stomacul gol(fara acoperire) si a gasit niste argumente ce nu se regaseau in replica mea ... asa ca mi am permis sa trag concluzia ca are probleme cu abcd sau este dezorientat.
          sigpic
          Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

          Comment


          • vai seba si tu brutus
            deci nu aveti sanse va trebui sa va obisnuiti cu felu in care scriu... spike a avut o tentativa mai reusita... dar eu tot nu ma schimb...

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tezeu View Post
              Stai putin HKE mai revine ?? pai ne declara ca nu mai calca pe aici, nu? oricum razzvane am sa te rog sa-i citesti tu inainte ce sa mai discutat pe aici ca el saracu e cam dezorientat ... probabil are traume de la atat sofat olcit si dureri in piept de la acelerarile puternice de care are parte. Totusi am sa-l rog sa fie mai atent cu replicile la adresa mea ca nu ma trag de sireturi cu el.
              Si voua vi se pare minunat ca masina aia poate depasi cateva loganuri 1.4stock?(oricum noi nu cunostem toate datele problemei) ... Dar voi chiar nu vedeti ca majoritatea de aici nu suntem fani liniute si ca ne lasa rece aspectul asta ... o masina se caracterizeaza din mai multe puncte de vedere nu doar performantele pe 400m ...
              parerea mea... sa faca HKE un drum de vreo 400km "umar la umar" cu un logan 1.4 sa vedem dupaia care iese mai sifonat si mai dezorientat dupa atata condus sa vedem care sta mai bine in depasiri ... care se conduce mai lejer .. astea sunt aspectele care ne intereseaza nu liniutele ... chiar sunt curios... mai ales daca parcurge aia 400km , ca la cat se lauda el sunt sigur ca ori il lasa vreo planetara ori ceva ceva se intampla ( nu de alta dar oltcitul lui era invatat cu liniute, nu cu drumuri lungi)
              aa si mai am intrebari : e inmatriculat? a trecut RAR'ul pe bune??

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google