Logan vs Citroen Axel (rosu cu dungi albe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Omule se vorbea despre performantele la "liniute" nu despre care e mai buna...Capacitatea ta de intelegere e marginita rau... ce concluzia "penala" ai tras ...

    Comment


    • #17
      Nu iti face grji pentru capacitatea mea de intelegere.. e bine mersi. Iti povesteam eu mai multe despre cum imi folosesc eu capacitatea de intelgere dar te depaseste banuiesc.

      Eu zic insa ca tu sa deschizi ochii mari ca sa vezi cat de frustrat poti sa fii. Nu pierzi absoult niciun prilej sa iti demonstrezi cum ca Loganul e o masina proasta... mai bine sa te bucuri de masina pe care ti-ai cumparat-o decat sa iti pierzi timpul cu oameni care isi cumpara 1310 undercover ca noi.
      numar secundele

      Comment


      • #18
        Originally posted by Razzvan View Post
        Ma ... 1.6 16v nu face .... mi se pare destul de rapida masina ...10.2 -100km/h.
        E totusi un Oltcit care scoate sub 10... (PMD'ul pentru cine'l cunoaste prin Craiova )
        stiu io un 16v care scoate in 9.5 )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #19
          Deci tu chiar ai probleme ... MA NENE UNDE VEZI TU CA AM ZIS CA OLTCITUL E PESTE LOGAN ? Daca vrei iti desenez serios ... Am zis doar ca Oltcitul trs e mai rapid ca logan 1.4 si 1.5 dci 65/70cp ....( asta nu inseamna ca e mai bun ).

          Cristi foarte posibil .... Fuge bine Prestige'ul ... l'am vazut la lucru

          Comment


          • #20
            Stii.. pentru remarca asta te-as putea bana pentru o perioada dar s-ar duce naiba toata distractia de pe topicul Logan vs Aveo, o tu vajnic conducator de Aveo.

            Cat despre ce am zis eu.. am zis ca e mai bun(Atentie, mai bun si nu peste).. mai bun in spiritul topicului.. adica pe 402m.
            Last edited by Marius; 17 January 2008, 19:59.
            numar secundele

            Comment


            • #21
              voi nu ati inteles esentialu va contraziceti de geaba... ma refeream la Logan_guy nu vedeti ca omu a deskis topicu a aruncat bomba si a plecat nui mai dati satisfactie mai...

              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Marius View Post
                Clar.. acum si Oltcitul e mai bun decat Logan
                Ia mai citeste domnu' odata ce'ai zis ... Iar faza cu banatu' ... ... macar fi moderator bun ( si eu sunt pe cateva forumuri si nu dau banuri in stanga si dreapta ).

                Comment


                • #23
                  imediat auzi ca te face si pe tine unu cu oltcitu mariuse )
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Pai cum Razzvan esti admin pe cateva forumuri si aici iti permiti sa vorbesti asa cu membrii vechi si admini (rusinica) oricum iti cam place pe forumul asta bag de seama si daca o sa continui pe langa noi loganisti asa cred ca o sa dai masinuta ta pe un logan(16v), si ii dau dreptate lui SoNyKeL(care cred ca a devenit mai serios o idee bravo) tipul nu avea ce face pe acas si de aia a deschis thread-ul asta...practic uitati-va la titlu (citroen axel rosu cu dungi albe). Cert este ca nu cred ca pot fi comparate masinile astea, una este de actualitate iar pentru cealalta nici piese nu cred ca se mai fabrica.
                    sigpic
                    Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                    Comment


                    • #25
                      Pai Marius m'a scos din minti cu concluziile lui ...

                      Nu o sa dau niciodata masina mea pe'un Logan ( poate daca pun pe ea un 2.0 turbo si ramane la 10.000 euro ) .... plus strang bani de ceva mai sus .. cat de sus sa vedem...sau poate raman cu asta 4ever ... Orice masina se poate compara cu alta masina ...

                      Am sesiune cu toate forumurile .. le deschide pe toate in user control ( sa vad threadurile in care sunt new posts )

                      Comment


                      • #26
                        hai ma dation muma masii de treaba... inchideti topicu ingropam securile si gata...

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Razzvan View Post
                          Pai Marius m'a scos din minti cu concluziile lui ...
                          Usor iti mai iesi din minti mai.... Adervarul e ca lumea se vede altfel dintr-un Daewoo, nu-i asa? Iti permiti...

                          @dorutz: Nu m-as aseza la start cu un oltcit pentru ca sigur ma face de rusine.. Astept sa schimb masina asta cu ceva pe benzina(325 su 330).. atunci poate poate as avea o sansa cu acest Logan killer..
                          Last edited by Marius; 18 January 2008, 10:43.
                          numar secundele

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by SoNyKeL View Post
                            voi nu ati inteles esentialu va contraziceti de geaba... ma refeream la Logan_guy nu vedeti ca omu a deskis topicu a aruncat bomba si a plecat nui mai dati satisfactie mai...

                            Sunt prezent, iar faptul ca citesc forumuil fara sa ma loghez nu insemna ca am aruncat o bomba si am plecat. Cat despre piese de schimb pentru Oltcit (ca venise vb mai devreme) sa stiti ca inca se mai fabrica

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Logan_guy View Post
                              Sunt prezent, iar faptul ca citesc forumuil fara sa ma loghez nu insemna ca am aruncat o bomba si am plecat. Cat despre piese de schimb pentru Oltcit (ca venise vb mai devreme) sa stiti ca inca se mai fabrica
                              Esti periculos tare!
                              Dar de un audi a4 vs oltcit, ce zici?
                              1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                              Comment


                              • #30
                                Bun daca esti prezent spune mi te rog de ce olcit rosu cu dulgi albe si nu verde cu o singura dunga neagra(e posibil sa fie o idee mai usor deci inca vreo 2-3 secunde la top speed si acelerari de pe loc) raman la parerea ca nu se pot compara masinile.
                                sigpic
                                Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google