Logan Vs Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parca ar fi Dacia MCV Phase 2 .. Sandero asta ; asa de inalt este . Daca tot au scos un hatchback pe piata ( categorie care se adreseaza clar tinerilor ) trebuiau sa'l faca mai dinamic ( chiar daca se pierdea la spatiul interior ) , mai "scund", sa scoata motorizarea de 1.4 si sa lase doar 1.6 8v/16v si introducerea motorizarii de 133 cp ( sau cat are ). Atunci devenea o masina competitiva pe piata hatchback'urilor ....

    Comment


    • Vreau sa va intreb cum este reprezentat Sandero pe la voi prin oras.
      Cel putin prin Timisoara de la lansare pana astazi (7 iulie) nu am vazut nici un Sandero exceptand masina de teste pe care am intalnit-o in trafic de vre-o doua ori.
      Mai pot adauga ca in ultima saptamana am petrecut foarte mult timp in afara biroului in intervale orare cuprinse intre 09-14 si inca nu am vazut nici un Sandero.
      Nici macar prin parcarea blocului unde locuiesc nu si-a facut aparitia vreunul, nici macar in vizita.

      Comment


      • Am vazut cel putin 50 de Sandero (nu exagerez deloc) in Bucuresti, de la lansare.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Am vazut si eu cateva prin Targoviste vreo 10-15 .

          Comment


          • Vazut sandero si-n tm, unul e deja dauna totala
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Am vazut si eu primul Sandero prin Bucuresti. Mi-a placut, frumusica masina. Cred ca mi-ar placea unul cu motorul asta pe care-l am si pe lighean.

              Comment


              • Logan vs Sandero...Sunt in aceeasi familie...Parca ai zice csebalyn vs streulea...

                Comment


                • In Sibiu am vazut doua Sandero "la bloc " varianta "SANDERO" si unu pe taxi.
                  sigpic

                  Comment


                  • colo doua, colo una...Veniti in Mioveni ca e plin de sandero...In curand o sa ajunga loganele din urma...

                    Comment


                    • Uita-te pe geam cand pleaca si masina mea. E un Sandel Gris Basalt

                      nu mai da "quote" la ultimul post.
                      Last edited by Seba; 16 July 2008, 12:49.

                      Comment


                      • Minune , astazi am vazut si eu primul Sandero in Timisoara; rosu, numere rosii(bineinteles), motor de 1.4, cred ca era versiunea Sandero.

                        Despre cel de care vorbea @csebalyn (DJ 592 - 4 masini implicate in accident) cred ca l-a vazut o tara intreaga.

                        Oricum foarte putine la un oras asa de mare. Spre exemplu in ultima saptamana am vazut 3(trei) B.M.W. X6, toate cu numere rosii. Trage-ti si voi concluziile.

                        Maine plec in concediu , lipsesc vre-o 12 zile din tara. Poate pana ma intorc vor mai aparea cateva Sandero si prin Timisoara.

                        Numai bine la toata lumea.

                        Comment


                        • Si in bucuresti vad din ce in ce mai des. Mie personal nu imi place, nu mai are niciun avantaj fatza de logan acum cand au bagat face-liftul . Cred ca o sa se vanda mai mult in afara romaniei unde prind destul de bine hatchbackurile. La noi inca e moda porkbagajului si a spatiului cat mai MARE cu putina, asa ca loganul o sa se vanda mult mai bine ca sandero.
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • Offtopic: "porkbagajului" - ce tare sunaaaa

                            Comment


                            • Am reusit si eu sa vad doua Sandero in 2 zile!Impresia vizuala e ca-mi place, arata mai bine decat alte marci la aceeasi clasa!...Chiar imi place!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Eu am unul chiar langa locul unde lucrez,il vad in fiecare zi.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google