Logan Vs Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa ce aseara am condus Audi a6 4.2 tdi quattro ... Iti dai seama ce impresionat sunt de alte masini ....

    Comment


    • Toata treaba e sa fii cu membrele inf pe pamant (numai cu ele, ca nu suntem maimute)

      E un subiect cu ce am condus noi, vreau sa-ti spun doar ca un Audi de 4.2 dizal e vax albina in fata unui benzinar de 4.0 V8 aspirat de la BMW (testat si facut de cacao dizalu).

      Comment


      • Vazui un Sandero in trafic .... E draguta faţa ...

        Comment


        • Originally posted by mishu_wrc View Post
          Las ca dai si tu o tura si te indragostesti de el (SANDERO) si nu iti mai trebe CHERVOLET ;) ) (am glumit....Sau poate cine stie)
          La motoarele de acum slabe sanse . La 16 v foarte probabil .
          B -X X - DDF x 2

          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

          Comment


          • Off topic: Razzvan mi-aduci aminte de varu-meu cu "vazui" .
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Ieri am vazut si eu un Sandero, in Carrefour Orhidea.. Interior dragut, scaune confortabile, spatiu putin,..... Nu m-a impresionat...
              Eu nu am aer conditional pe Logan si ma gandeam sa-l vand si sa iau un Sandero... Dar ieri mi-a trecut definitiv ideea asta.... Daca o sa vand loganul , tot un logan imi cumpar, tot diesel dar cu aer conditionat...

              Comment


              • Si uite asa s-a daramat mitul conform caruia Sandero este dedicat soferitelor .
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Nu fii rau!!
                  Daca eu prefer Loganul nu trebuie sa generalizam..
                  Last edited by bluee; 30 June 2008, 09:18.

                  Comment


                  • Spatiul interior mie mi se pare generos, dar mecanica lasa de dorit. Asta e singurul minus al masinii, daca in viziunea mea.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                      Off topic: Razzvan mi-aduci aminte de varu-meu cu "vazui" .
                      Sunt oltean ..... ce vrei acum .....

                      Andrei detaliaza ... ce nu'ti place la "mecanica" ?
                      Last edited by Razzvan; 30 June 2008, 14:25.

                      Comment


                      • Nu-mi place ca e aceeasi de pe Logan, ba chiar cu unele regrese.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Toti avem Logan si este normal sa fim de parere ca arata mai bine sau este mai bun decat Sandel . Dar cred ca daca am avea ocazia sa-l folosim pe Sandel timp de o luna foarte multi ne vom suci .
                          B -X X - DDF x 2

                          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                          Comment


                          • Nicio reactie dupa lansarea Loganului face-lift!
                            Sincer sa fiu nu cred ca recent lansatul Sandero mai are vre-o sansa in fata Loganului face-lift, tinand cont ca preturile de achizitie au ramas aceleasi.
                            Ma intreb cine este dispus acum sa dea mai multi bani pe Sandero cand are noul Logan cu un interior in care se regasesc toate inovatiile de pe Sandero si cu un exterior mai atragator comparativ cu vechiul Logan.
                            Si sa nu uitam ca Loganul este mai spatios decat Sandero si are o oferta mai bogata din punctul de vedere al motorizarilor inclusiv pentru pasionatii de motoare DIESEL.

                            Comment


                            • Se gasesc cativa care sa cumpere un Sandero. De vro saptamana au aparut 2 Sandero langa blocul meu.

                              Comment


                              • Azi am vazut 4 pe strada..Unul din pacate avea o dunga mare de la o surubelnita/cheie..Am ramas masca !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google