Sandero Stepway 2 Vs Hyundai I20 Comfort

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @gmihai89
    Esti una si aceeasi persoana cu edu2004eu?
    sigpic

    Comment


    • #47


      reducere de 5885 de euro....cred ca e mai ieftin decat un logan dci... ce naiba ma, parca toti sunt in fata daciei acu...

      p.s
      masina din poza e asa cum arata si in realitate, daca o iei

      eu zic sa te hotarasti repede, cat mai sunt valabile ofertele astea

      Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.


      mai e o oferta care se incadreaza perfect in targetul tau la sandero stepway... insa, sincer, la ce diferenta mica e pana la urmatoarele oferte pe care ti le-am aratat, nu prea isi are rostul; cu 800 de euro in plus iti iei polo comfortline 1.2tsi 90, cu 100 de euro in plus kia rio; dacia are cea mai mica reducere comerciala, 500 de euro, pe cand ceilalti, dupa cum bine vezi, ajung si la 5800 de euro reducere ))
      Last edited by cristi....; 10 August 2015, 15:04. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        decat un 208, oricand un logan I... macar stii ca nu se strica si sunt piesele ieftine ca berea la pet.

        Comment


        • #49
          da dar logan 1 nu se mai comercializeaza; cat despre logan 2 parerea mea e ca a ajuns ca orice marca straina din aceeasi clasa la intretinere, asa ca nu mai ai decat un eventual mic avantaj la achizitie care vine la pachet cu problemele de rigoare

          Comment


          • #50
            Originally posted by stoicanu View Post
            @gmihai89
            Esti una si aceeasi persoana cu edu2004eu?
            Nu........

            Comment


            • #51
              Mai este o persoana care este interesat de aceeasi masina dar pe alt forum
              Acolo parerile sunt altele
              sigpic

              Comment


              • #52
                Dupa 15000km si 4 luni eu recomand dacia. Merge perfect. Si dupa ce gat leasingu peste aproape 8 luni o sa ne luam si un sandero pt nevasta. Aici serviceu dacia is foarte ok in Arad.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by stoicanu View Post
                  Mai este o persoana care este interesat de aceeasi masina dar pe alt forum
                  Acolo parerile sunt altele
                  Am gasit forumul la care te referi, softpedia banuiesc. Am mai gasit profilul utilizatorului respectiv si la skoda, s-ar parea ca si-a achizitionat o Skoda Rapid 1.2 TSI pana la urma.

                  Bun punctul de vedere de mai sus referitor la proportia ratei din venitul lunar. As mai putea trage de matizul pe care il detin inca 1 an ca sa mai strang niste bani pana la ofertele din august 2016, ca vad ca se poarta ofertele foarte mari in luna aceasta.

                  Comment


                  • #54
                    si de black friday. acu un an era reducere de 5 mii de euro la ford focus

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by cristi.... View Post
                      pasajele rotilor: la dacia ai tabla goala,
                      Esti sigur?

                      Comment


                      • #56
                        Eu am avut vopseaua sarita la pasaje mult timp si nu a ruginit
                        A prins rugina in alte locuri unde nu te aștepți.
                        Dar s-a remediat pe garantie.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by DannyMC View Post
                          Esti sigur?
                          absolut sigur

                          nu ai pasajul invelit complet in carenaj de plastic sau material fonoabsorbant. e doar tabla. la juke de ex e dat cu vopsea cauciucata, frumos, la pistol, strat gros. la dacia e de ras, e mazgalit cu pensula cu vopsea albastra, sau ma rog, alta culoare, cea a caroseriei. uita-te la orice dacie sa vezi ca asa e
                          Last edited by cristi....; 10 August 2015, 22:15.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by cristi.... View Post
                            e doar tabla.
                            La ce model te-ai uitat ultima oara?
                            Originally posted by cristi.... View Post
                            la juke de ex e dat cu vopsea cauciucat
                            Parca vorbeam despre Hyundai!

                            Comment


                            • #59
                              Deja va indepartati de subiect.
                              Va rog sa va concentrati discutiile asupra dilemei, Stepway/Hyundai.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • #60
                                ultima data acu vreo 4 zile, la dacia. model: logan 2 si stepway 2 . singura modificare perceptibila fata de momentul lansarii sunt stergatoarele aero, copiate si alea/ "imprumutate" de la citroen c elysee/ peugeot 301. arata identic. hyundaiul are toate pasajele imbracate complet, in plastic

                                juke era o comparatie, in sensul ca, chiar daca nu au optat pt imbracarea pasajelor spate in ceva, plastic/fonoabsorbant, macar i-au dat cu vopsea cauciucata uniform, neagra, nu in bataie de joc, de 2-3-4 ori cu pensula. la dacia nu bag mana in foc cu mazgaleala aia e vopsea cauciucata, fiind in culoarea caroseriei, vopseaua cauciucata fiind neagra in principiu...
                                imi pare rau ca nu gasesc acu pe net vreo poza sa te convingi cum arata
                                Last edited by cristi....; 10 August 2015, 22:33.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google