Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    plafonu negru

    Comment


    • #32
      frumoasa rau masina....imi place cum arata fata....toata alba....ai vopsit-o cu totu in fata....trebuia sa ii vopsesti si manerele si oglinzile la fel....mijto si toba...sa o stapanesti sanatos!

      Comment


      • #33
        Frumoasa "alba ca zapada" :P sa o conduci sanatos.

        Comment


        • #34
          trebuia sa ei si u oglinzi cu capace si le faceai albe dadeau si mai bine,si fai si manerele si bandourile punei o folie pe plafon si niste jante cu negru si nu in primul rand zic eu arcuri....multa bafta.a fost o propunere masinuta ta o faci cum vrea sufletelul tau.
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • #35
            de unde ai achizitionat toba?

            Comment


            • #36
              Pot sa spun eu ? Pot pot ?

              Arata bine masina ta my friend! Ce faci cu ea ? Mai spune ce planuri ai!

              Vezi, dupa parerea mea, ai un exemplar bun de albicioasa, aici in ograda noastra, cred ca stii ... Mult succes!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • #37
                da... oglinzile nu numai ca sant frumoase dar san si utile, ai vizibilitata mai buna bafta in continuare
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • #38
                  O sa incerc sa raspund tuturor,bara din fata,masca si bara spate au fost vopsite integral,aveau bandoul ala negru si zona unde este masca(model preferance).Toba este de la Stelco,un service foarte foarte bun in zona pantelimon/republica,il recomand cu mare caldura,lucreaza formidabil,e pasionat omul,cred....si mai sunt baieti pe aici care au aceasta parere!Oglinzile,manerele si bandourile de pe usi vor capata culoarea masinii,am gasit un model de janta care imi place foarte mult si cred ca vin bine pe masina mea,o sa pun o poza mai jos cu ele sa imi spuneti parerea,folie llumar si ma gandesc si la niste angel,sa vad cum stau cu bugetul,am si licenta anul asta.Oglinzile si eu le doream cu capac alb,dar astea au fost,le am luate pe o combinatie.
                  Si inca ceva,vreau sa scap de cromul ala din fata...cred ca o fac neagra acolo si plasa de jos,tot neagra.Cam atat,multumesc tuturor pentru sugestii/idei si aprecieri.
                  Attached Files
                  Last edited by PCH; 28 January 2010, 10:26.

                  Comment


                  • #39
                    Modelu de jante ales e frumos...dar am inteles de la uni colegi care au ca li sa sters dunga rosie.

                    Comment


                    • #40
                      nu e problema cu dunga aia...ala sa fie necazul

                      Comment


                      • #41
                        de ieri masinuta a fost "loganizata oficial",.....diseara ii dau un tort pe parbriz....MERITA!...poze mai tarziu sau zilele ce urmeaza!

                        Comment


                        • #42
                          mocheta pentru motor de la care silviu ai luat-o? ca vreau si eu...frumoasa masina, alba ca a mea..ai grija doar sa nu te iei dupa toti de pe forum daca vrei sa o pastrezi simpla ca o sa te innebuneasca cu angel eyes, cu portbagaj clean si alte inutilitati )
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            da,mocheta este de la silviu!ai dreptate,imi este greu sa nu recunosc ca imi plac toate cele enumerate de tine!dumnezeu stie ce urmeaza!

                            Comment


                            • #44
                              intrebarea mea era care silviu? ce id are pe forum ca sa gasesc sa comand si eu
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                aaaaaa...scuze,nu am citit atent,silviu_79!e pe pagina 2 sau chiar 3 acum cu anuntul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google