Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt vopsite anul trecut si trebuie sa mai ma duc cu ea cum am timp sa o retusez....parca 150 sau 200 ron,nu mai tin minte!

    ca o precizare,am scapat de bitumul dupa usi,gratie sprayului anti-bitum cumparat de la daciashop!tot de la ei am achizitionat si doua leduri,de care sunt tare incantat,unul in plafoniera si altul la numarul de inmatriculare ! poze curand

    Comment


    • frumusica masina, sa ai grija de ea si atentie la borduri
      Can't touch this !

      Comment


      • mersi ionut,o sa am grija si la borduri!

        masinuta a primit un set de valve ascunse si un test pe drumuri forestiere!
        Attached Files

        Comment


        • tot nu imi place

          Comment


          • bine ma o colantez albastru! ai vrea tu!

            Comment


            • Bordul e cel mai naspa!!!!
              sigpic

              Comment


              • asa e dragman invidiosu-le!stiu ca visezi la un bord ca asta de 2 ani!dar nu iti dau numarul la baiat!

                Comment


                • Al meu e mai misto :P !

                  De ce ti-ai ascuns valvele ?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • le foloseste atunci cand merge blana prin oras... stii ca astia cu 1.4 sunt raiceri ! ..
                    pch -degeaba o colantezi ... ca jantele alea tot nu dau bine )
                    Acuma serios ...incearca sa vopsesti si tu bandourile si manerele... si "stickere" la stalpi...fa-o gen prestige la exterior

                    Comment


                    • eu4yas,am ascuns valvele pentru ca asa da bine la jantele de aliaj,daca aveam OZ nici nu asteptam pana acum!)
                      p.s. stiu ca vrei si tu!
                      p.s. 2 ...stiu ca a ta e cea mai frumoasa,nu inteleg precizarea ta!arogant esti ma!si invidios pe valvele mele!

                      logane,gen prestige il fac!mi-ai citit gandurile,se vede ca esti varamiu!,nu o las asa cum e acum,mai vreau folie si ce ai spus tu!
                      Last edited by PCH; 17 May 2010, 13:56.

                      Comment


                      • Cum e treaba cu valvele alea? Acum vad pentru prima oara sincer. Poti face presiunea obisnuit la o benzinarie sau trebuie ceva special ca sa le umfli? Cat au costat prostiile si eventual iti da un adaptor ceva ca sa le umfli? Spor in continuare ca o uratesti pe zi ce trece, ne batem joc de masini...)
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • da..iti trebuie o pompa speciala

                          Comment


                          • Alex,valvele alea se umfla cu gura!
                            sigpic

                            Comment


                            • dragman,se umfla cu nasul!

                              acum sa devenim seriosi,au un adaptor cu care le umflii fara probleme,toata treaba e sa nu pierzi ala!cica ar pastra mai bine presiunea in roata!nu stiu ce sa zic....costul lor,50 ron setul,dar e complicat,practic trebuie sa echilibrezi din nou roata!si la 4 roti cu dat jos cauciuc,montat valva,pus "pneul" pe janta si echilibrat.....!!!

                              multam!
                              Last edited by PCH; 17 May 2010, 16:45.

                              Comment


                              • ieri am scapat de rugina de la tamburi....acum nu stiu pentru cata vreme
                                i-am vopsit negru mat,nu vreau sa ii scot deloc in evidenta si am considerat ca este culoarea ideala!poze mai tarziu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google