Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ala la Euroins ma pus sa precizez ca stationam pe banda MEA! )) Si politia ce sa faca? Poate obliga politia pe cineva sa plateasca dauna? Tot la Euroins te intorci

    Comment


    • Exact, de-aia au si chemat fotograful oficial . Sunt de aceeasi parere cu Mr. K. Daca e verdict negativ mergeti la militian.
      Mai ales ca masina lui arata DUBIOS de bine, iar culmea, asta cu benveul zici c-a lovit nu stiu, "f'un" copac ceva .
      Sincer sa-ti spun si mie mi se pare dubios , asta numai daca nu-mi explicai si ma luam dupa daune.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Poate obliga politia pe cineva sa plateasca dauna? Tot la Euroins te intorci
        Politia nu. Dar instanta, da. Iar punctul de vedere al politiei conteaza in instanta.

        Comment


        • E normal sa iti para dubios pentru ca nu stii faptul ca masinile mari, cum este si X5 au punctele tari ceva mai sus....zona de jos este de plastic, inclusiv aripile pentru a proteja pietonii (din 2015 toate masinile noi vor fi asa). Masinile mici, cum este Focus, au punctele tari exact unde ma lovit nenea ala.....moale la el cu tare la mine a rezultat dracovenia! Constatatorii ar trebui sa stie lucrurile astea elementare.

          Instanta poate obliga Euroins sa-i plateasca aluia dauna? Sau pe mine? Ca sa stiu cum ma misc cu VIZA!

          Comment


          • Eu cred ca daca ala cu X5-ul avea ceva viteza suplimentara, bagati Euroins-u' in faliment.
            Last edited by mr.K; 3 December 2013, 15:27.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Eu cred ca daca ala cu X5-ul avea ceva viteza suplimentara, bagati Euroins-u' in faliment.
              Deci iti zic, il nenorocea asta cu focusul .

              Instanta poate obliga Euroins sa-i plateasca aluia dauna? Sau pe mine? Ca sa stiu cum ma misc cu VIZA!
              Eu zic s-o iei asa usor, perpedes, cat mai ai timp spre Nadlac!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Pai nu a venit (Slava Domnului) de pe Sibiu direct in mine. A oprit si dansul in mijloc (pe aceeasi hasura pe care eram si eu), a miscat masina putin, inca putin si cu capul dreapta a tasnit direct in mine! Are numere de DB, e de inteles....cu sharetele pe camp se poate oricum!

                Comment


                • Spaima euroinsului esti .
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Instanta poate obliga Euroins sa-i plateasca aluia dauna? Sau pe mine? Ca sa stiu cum ma misc cu VIZA!
                    Euroins, in cel mai rau caz pentru tine. Sau pe tacsu', ca zici ca n-are CASCO.

                    Comment


                    • Dupa spalare aratam cam asa....nu-i rau deloc! :|
                      Attached Files

                      Comment


                      • Ce ai tu acolo se ia cu un marker

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Cine stie ce gasesc pe acolo, dupa ce dau bara jos

                          Comment


                          • Fo viza de Canada, ce sa gasesti :-"
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Dupa spalare aratam cam asa....nu-i rau deloc! :|
                              BMW-ul nu l-ai spalat.

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Dupa spalare aratam cam asa....nu-i rau deloc! :|
                                Cam asa arata toate masinile din Roma.
                                Aia nu-si bat capul sa le repare, ca asa e moda, la cum parcheaza.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google