Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aia cred ca e una din cele mai cretine intersectii.... si prost marcata si inghesuita... ma mir ca nu sunt evenimente mai des. acolo totul e cu japca...

    Comment


    • Ca sa invoci motivul ca nu ti s-a dat prioritate, trebuie, totusi, sa te afli pe sensul tau de mers, nu contrasens, cum a facut cel cu X5-ul...
      Trebuia sa te duci la Politie de atunci, chiar si cu riscul de a ramane fara permis, macar nu mai lasai loc de interpretari.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Originally posted by Eu4yas View Post
        Fa credit la provident ca te puna ala sa-i repari masina.
        Il cumpar si pe el si 3 masini ca a lui....fara credit. RAUS

        Interesectia aia chiar este una dintre cele mai idioate din Bucuresti, multumim autoritatilor care ne respecta si carora le pasa de noi. Acelasi respect il am si eu pentru dansii! Sunt sigur ca se va schimba hasura acolo in urmatorii 400 de ani.....momentan merge si asa! :-j
        Last edited by PCH; 4 January 2014, 16:18.

        Comment


        • Uite cum vad eu treaba. Cel mai bine si pt tine era ca cei de la euroins sa-i fi reparat masina aluia.
          De ce zic asa? Pt ca te scuteau de toata incurcatura.
          Dar, far, capota, aripa, bara, astea cred ca fac 100 de mil pe putin, iar astia cred ca te scoteau nevinovat chiar daca erai vinovat.
          Acum nici nu stiu ce va mai urma, sincer.
          Ei zic ca tu esti nevinovat, e ok si pt tine, stim ca stateai pe loc, dar fi sigur ca cel cu BMW-ul va dori sa-si repare masina cu investitii minore din partea lui.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Eu nu mai am nicio incurcatura pentru ca am dat rca-ul cu toate ca nu am avut vina, eu am fost la constatare, eu am cumparat cu 980 de lei un RCA, eu sunt INVELIT, eu am respectat absolut tot ce trebuia sa respect, ba mult mai mult de atat. Din momentul in care am fost la constatare, eu am terminat tot balciul. Ce treaba am eu cu el? E fix problema lui si a asiguratorului....sa isi faca casco, ca de aia are X5. Daca nu isi permite sa mearga cu Matiz.


            Eu ma bucur ca nu voi plati 2000 de lei RCA pentru un Focus 1.6. Am dat pe rahatul ala de asigurare 980 ron intr-o singura transa in aprilie 2013. Eu chiar ma bucur ca Euroins ii da cu flit si in TARAGANE pentru ca merita asta. Din plin.
            Last edited by PCH; 4 January 2014, 16:40.

            Comment


            • eu nu inteleg ce atatea discutii... tu dormi linistit... ala doarme cum isi asterne etc. mai bine detalii despre masina ta ca de ala nu ma intereseaza prea tare. inca putin si esti tras pe roata ca l-ai lovit pe saracul om...

              Comment


              • Pai nu stiu cum trebuie procedat mai departe...
                Daca el te actioneaza pe tine in judecata si nu casa de asigurari?
                Intreb si eu....
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Pai nici eu nu inteleg de ce atatea discutii. E frustrant ca voi sta fara masina 3-4 zile...aia e problema mea si ca voi plati polita casco cu 20% mai mult decat ar trebui cand va expira actuala.

                  Are tot dreptul sa ma dea in judecata si pe mine si pe tine si pe oricine. Cum si eu am dreptul sa-l dau pe el sau pe tine. Daca face asta, pierde bani si timp, nu are absolut nicio sansa, nicio legatura. Eu am platit un asigurator, ala nu face ce vrea el sa faca. In cel mai rau caz, da Euroinsul in judecata si nu pe mine. E fix problema lui ce face, mi-a semnat amiabila, din secunda aia eu am terminat cu el, el cu mine. Legal vorbind. Fiecare pe drumul lui.

                  Comment


                  • Ok am inteles. Asta voiam si sa subliniez, ca nu cumva aceasa decizie a euroins sa te afecteze ai pe tine.
                    Dar daca zici ca are treaba doar cu asiguratorul, e ok.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      Pai nu stiu cum trebuie procedat mai departe...
                      Daca el te actioneaza pe tine in judecata si nu casa de asigurari?
                      Intreb si eu....
                      Il acționează degeaba, nu exista victime. Trebuie sa-si spele rufele cu asigurătorul, in cel mai bun caz, dar e vinovat, da-l in sange sa-l bata
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Nu, nu are nicio legatura cu mine. Chiar am vb cu el la telefon prin Decembrie si spunea ca daca il refuza e posibil sa se judece cu EI. Stia ca eu nu mai am legatura stia ca moral e de vina, etc, etc.

                        Comment


                        • Cati bani ziceai ca-i ofera in regie proprie?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu mai stiu....pana in 4000 de lei

                            Comment


                            • Cu 4000 de lei o facea sa arate fix ca inainte, poate si mai bine. Dar cand e vorba de reparatia pe banii altuia, vor totul nou si OEM
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Are si service auto....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google