B 86 FUG - Megane 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era bine sa nu fi lasat firele alea de fibra asa . de obicei se imbiba toata. e indicat sa dai cu pensula cu nestrapol si pe bara/ capota pe langa lipitura existenta

    Comment


    • fuguletule ai bara pe masina care nu se gaseste de vanzare, ai haion clean, ai bad boy... esti dat naiba...


      aripi cand ii pui? ti-am zis de multe ori ca e avion...dar nu ma crezi
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • Io zic dupa ce-o vopseste sa-i puna rotile de rigoare si din dotare si direct la photo shooting cu ea!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • 17PnF: M-ar cam manca sa-i roluiesc aripile, dar mai intai trebuie sa apara jucariile Distantiere de 32mm!

          P.S: Nu-mi sariti in cap ... inca ma gandesc daca sa le iau sau nu
          sigpic

          Comment


          • Nu-ti sarim in el ci pe el .

            Mergi cum poti si fa masina aia in pisici!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Mda, cre`ca i'ar sta bine cu niste Ultraleggera 17"
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • ti-o fi dor de ea si nu stiu eu ??? inca 3 saptamani si pun jantele de vara

                Niki B: Aia vroiam sa zic si eu ... dar pacat ca nu merg la prinderi
                sigpic

                Comment


                • hai ma cand e gata bolidu ?

                  Comment


                  • astazi e in cabina de vopsit, pe seara ar trebui sa fie gata ... dar 100% il iau maine

                    il las la uscat cum trebuie!
                    sigpic

                    Comment


                    • Hai cu ea acasa, imi place foarte mult cum a iesit, o vazui live.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • frumoasa masina. s-o stapanesti sanatoasa!
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • Poze poze poze!

                          Comment


                          • popavlm: cred ca am uitat sa specific ... sunt baiat

                            Hai sa va arat si voua cum arata megane-ul aproape finalizat! Mai trebuie dat polish-ul!
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • hai ca a iesit bine, arata suuper ... sa o lasi o luna pana ii dai polish
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • aha ce belea e masina acum,,,,o frumusete de masina....s-o stapanesti sanatos si sa fi mai atent acum...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google