B 86 FUG - Megane 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu4yas: Parca ai zis ca nu vi acasa .... sau defapt lasa, ca ti-am auzit toba de dimineata

    Nu mai stiu care zicea ... majoritatea celor care lovesc masina ... au un motiv de a o modifica! Si partea buna e ca pentru vopsirea haionului ... n-am platit nimic

    Mai am de pus jantele de vara si gata treaba!!

    INTREBARE: Se merita sa iau jante cu alta prindere ... si sa fac flanse de la 5x114.3 la prinderea care o sa o aiba celelalte jante ??

    Niki B: Ori vopsite ori integrate ... mai vedem
    sigpic

    Comment


    • Bai asculta-ma! Eu iti spun asa, masina ai facut-o, arcuri ai, acum mai raman rotile intr-adevar.
      Pune rotile pe care le ai, apuca-te de cautat, opreste-te asupra unui model si-apoi uita-te la pret. Ti-as sugera sa nu te grabesti ca nici cu cele pe care le ai nu mi-e rusine si chiar nu-s de aruncat! Ia-le incet si nu te grabi!
      Parerea mea este ca rotile fac totul!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Roti ce-am gasit si-mi plac ... dar nu gasesc nici-unde pe prinderea mea ... sunt astea!
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by fuguletz View Post

          INTREBARE: Se merita sa iau jante cu alta prindere ...
          ...Ultraleggera, manca'le'as
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Facem si noi schimbul sambata de dimineata?

            Du-te afara si mai fa poze! Te rog io!

            Niki: Lasa-l ma ca lesina . El se uita dupa Allegerita intr-un timp.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Fuga la strung , eventual vorbesti cu robert , ii tragi 5 gauri pt prezoane la fuzeta , inele de centrare/ alezat centrul jantei dupa caz and voila , ai borbeturile alea .
              Acum , daca tot nu-ti mai plac wolfraceurile , te-ai gandit la un pret? nu de alta dar clio al meu ar fi mandru sa le invarta ))

              PS : pai la ce ET au jantele alea si la cat sunt de late daca mai pui si flanse care tre sa aiba minim 20mm o sa mergi ca cu senile , juma de roata iesita din aripa .
              Last edited by silviu_cos; 11 February 2011, 11:54.

              Comment


              • vindea cineva ultraleggera pe 16" la 400 eur . Aratau ok .
                Doar ca meganele is masini smechere si nu mai au 4x100
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Originally posted by silviu_cos View Post
                  Fuga la strung , eventual vorbesti cu robert , ii tragi 5 gauri pt prezoane la fuzeta , inele de centrare/ alezat centrul jantei dupa caz and voila , ai borbeturile alea .
                  Acum , daca tot nu-ti mai plac wolfraceurile , te-ai gandit la un pret? nu de alta dar clio al meu ar fi mandru sa le invarta ))

                  PS : pai la ce ET au jantele alea si la cat sunt de late daca mai pui si flanse care tre sa aiba minim 20mm o sa mergi ca cu senile , juma de roata iesita din aripa .
                  Sincer nici eu nu cred ca i-ar sta foarte foarte bine cu cele late! Si-asa are pe wolfuri 225/50 si par cam mari!
                  Parca i-ar trebui altceva lui!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • aah credeam ca are 4x100 !
                    da , lui i-ar trebui "samsin speshal" cum ziceau baietii de la vacanta mare ))
                    Last edited by silviu_cos; 11 February 2011, 12:02.

                    Comment


                    • Bravo domnu felicitari pentru realizare arata foarte tare.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • opa a aparut facelift-ul la Megane 3

                        frumos zici ca e de la mama ei.

                        bafta!
                        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                        Comment


                        • Multumesc de felicitari !!

                          Tinand cont ca vreau sa pun jante late cu anvelope 215/40... as vrea sa vad cum ar da unele pe masina mea, nu neaparat sa le prind cu prezoanele!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Poze noi facute ieri!
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • cat a costat vopsaua ? frumoasa
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • foarte frumoasa schimbarea..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google