B 86 FUG - Megane 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • senior PAU, pai despre asta am si vorbit, e in dubii omu' , eu am incercat doar sa inlatur orice dubii ...
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • Bine tu...arata bestial
      Mai low si aia e

      Comment


      • eu cred ca l-ai jefuit pe asta si le-ai dat o dunga rosie )
        Attached Files

        Comment


        • Ar fi fost o idee HMV ... dar are mai putine spite ca mine

          Am si eu o intrebare, care stiti sa-mi dati raspunsul clar, va rog a raspunde ... restul lasati bascalia.

          Un calculator de masina aspirata, are doar un singur stagiu de modificare? Adica acela care iti "mai da" 9% din puterea masinii?

          Sau sunt mai multe moduri de modificare?

          Intreb deoarece mi-a zis unu ca cica s-ar putea ajunge la o putere de 160-170cp. Mi s-a parut cam mult, dar am zis ... hai sa intreb si pe altii. El zicea ca internele ar manane stock, ceea ce la puterea aceea ar trebui sa reziste. Doar evacuarea si admisia sa fie modificata.

          Din ce stiu de la VRN... admisia de la dbilas cu un soft corect si axele cu came ar "da" undeva la 30-40cp ... ramane intrebarea, de unde restul de 20-30cp?
          Last edited by fuguletz; 22 March 2012, 10:28. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Maine intra bara fata la modificat ... iar va tin in suspans?
            sigpic

            Comment


            • 52 de pagini si 3 modificari. ce e asta Messenger?

              Comment


              • Feisbuc .Sincer mare diferenta intre jantele de le-ai avut si astea nu e,acelasi negru plictisitor .Important e sa-ti placa tie nu noua dar e pacat de deranjul care l-ai facut in ultimele 10 pagini nestiind ce jante sa alegi.
                Last edited by Alex_MIU; 25 March 2012, 16:47.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Originally posted by bogdy.ghetto View Post
                  52 de pagini si 3 modificari. ce e asta Messenger?
                  E posibil sa fie si messenger, vreo problema? Nu-ti convine, nu posta!

                  Originally posted by Alex_MIU View Post
                  Feisbuc .Sincer mare diferenta intre jantele de le-ai avut si astea nu e,acelasi negru plictisitor .Important e sa-ti placa tie nu noua dar e pacat de deranjul care l-ai facut in ultimele 10 pagini nestiind ce jante sa alegi.
                  E o diferenta de vreo 2" ... nu e chiar asa mare! Si astea e posibil sa nu fie permanente! Vedem pe parcurs ce se poate intampla!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bogdy.ghetto View Post
                    52 de pagini si 3 modificari. ce e asta Messenger?
                    ieczact @!

                    Comment


                    • Iti postez sa faci multe pagini! UP!

                      Comment


                      • Originally posted by fuguletz View Post
                        E posibil sa fie si messenger, vreo problema? Nu-ti convine, nu posta!



                        E o diferenta de vreo 2" ... nu e chiar asa mare! Si astea e posibil sa nu fie permanente! Vedem pe parcurs ce se poate intampla!
                        Ai "copt" aia 2' diferenta de 2 pagini incoa.Poti sa iti pui si de 24' daca jantele sunt urate mar si nu au nici un efect placut asupra ochiului te obosesti degeaba.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Sunteti prea acizi cu el si din pacate va gresiti persoana. Ok, a lungit-o, i-am spus-o si eu, care ma consider un apropiat al lui.

                          Cred ca 200 de grame de vorbe bune nu i-ar fi stricat la sufletul si caracterul pe care il are.

                          V-ati gresit persoana pe care sa o luati la 'sto, sincer acum.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by fuguletz View Post
                            Hop si niste poze cu masina!
                            Inca un dungat... Superbe man Grija de ele...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post
                              Sunteti prea acizi cu el si din pacate va gresiti persoana. Ok, a lungit-o, i-am spus-o si eu, care ma consider un apropiat al lui.

                              Cred ca 200 de grame de vorbe bune nu i-ar fi stricat la sufletul si caracterul pe care il are.

                              V-ati gresit persoana pe care sa o luati la 'sto, sincer acum.
                              Nu il i-a nimeni la ,sto' e masina lui si si-o face cum vrea el,noi doar am zis ca s-a lalait 10 pagini cu nspe mii de modele de jante de la 7j la 9j etc etc si pana la urma si-a luat niste jante care nu sunt cu mult diferite fata de cele care le-a avut.

                              P.S Era sa uit astea sunt cu 2' mari...

                              P.S2 E baiat mare poate sa infrunte si singur "criticile" lasa-l in pace.
                              Last edited by Alex_MIU; 25 March 2012, 22:29.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • pe masina arata foarte bine jantele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google