05 HKF-ul Familiei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sincer arata mult mai bine cu sigla decat cu colantul ala. Sigla avea ceva aparte dar asa cu colantul asta negru chiar si gri sa fi fost, se vede acolo un rotund cu o bucata de colant pe el cam violeaza ochiul. Asta a fost strict o parere de a mea acum tu decizi cum e mai bine .
    Sanatate si spor la aranjat masinuta, ar arata super modelul asta de ford low & clean
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #62
      Cateva poze de azi. Platesti pozele la prima pensie
      Mondeo Batmobil
      Attached Files
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #63
        Mersi $€£W (sefu)
        BMX DIN SATU MARE
        SM 96 ADY

        Comment


        • #64
          Originally posted by Christnacht View Post
          Sanatate si spor la aranjat masinuta, ar arata super modelul asta de ford low & clean
          am auzit si de atunci am vazut si la top gear, ca modelul asta a fost cel mai bun mondeo, care la randul lui a fost cea mai buna masina alaturi de focus, ani la rand. asa ca ai grija de ea si daca tatal tau vrea alta spune-i sa ti-o lase pt 18 ani

          Comment


          • #65
            Uite ca mai sunt si copii istetzi care fac altceva decat sa se joace doar pe calculator. Adriane,invata tot ce poti de pe aici ca sa stii deja cand o sa ai permis. Si eu sunt pe forumul asta cu 2 alte masini,dar numai logan nu am inca. Sper sa reusesc sa iau si eu unul cat de repede. Incearca daca poti sa-ti pui ceva bani deoparte.in 4 ani poti strange cativa, mai strangi banii de la majorat si daca nu iti cumpara ai tai masina iti cumperi tu. Incearca sa nu-i bagi in seama pe cei ironici si aroganti, ca unii asa is chiar daca tu ai dreptate si ei nu. Cel mai important e sa inveti tu ce e bine, nu neaparat sa-i inveti pe altii.Apuca-te de invatat in timpul liber despre legislatie si masini si de strans bani. Condu daca poti,dar ai grija de gabori. Eu am invatzat sa conduc de la 9 ani. Locuiam la tzara si mergeam si veneam de la scoala cu masina de pe la 12 ani. Bine-nteles cu tata in dreapta.Mi-a prins foarte bine acea experientza,am luat permisul(A,B,Csi E)din prima si nu am facut accidente din vina mea cum au facut alti colegi de varsta mea.Bafta multa!
            Last edited by L3on_rgby; 2 October 2011, 14:41.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Mishu View Post
              mai bine pune mana pe niste bani si scoate-le de tot
              Se vede Mishule ...ca ai pasarici pe cap ....ca iara visezi clean...

              Sistemul de la Mondeo ...acea sigla culiseaza intr-o parte ... si are o iala ...unde se deschide cu cheia .... daca nu ma insel cu cea de contact .

              E una din cele mai bune si rezistente masini ...Am condus masina colegului meu ....si el ...nu are grija de ea ....deloc ....daca stii cat de murdara e...doar ploaia o spala ....atat ....si merge de rupe .....de batut ...nu bate ...probleme la directie nu a avut de cand a luat-o ...si se baga cu ea pe toate coclaurile ....nu are mila de ea .

              Super masina . Daca ai pune si kitu de la Ghia ....ar fii jale .
              Si daca tot ai infoliat sigla ...de ce nu ai infoliat-o si pe margini ? sa fie complet neagra ... si ornamentul de la grila ...cel nichelat ...si ala merge facut negru
              Last edited by TM80MAT; 2 October 2011, 14:42.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Avea matusamea un focus 1.8tddi si nu i-a schimbat uleiul60 d mii km. apoi l-a vandut altui sofer bun si ala a facut 30 000 fara sa-l schimbe. E din 2001 masina si inainte sa ajunga p mana tipului ala mergea foarte bine motorul. 60 d mii fara schimb de ulei.........si sa mearga bine...Da-o draului. Chiar e prea de tot. Cand mi-a zis matusa ca nu i-a schimbat uleiu de cand are masina i-am spus ca o poate vinde,dar uite ca nu avea nici-o problema

                Comment


                • #68
                  Originally posted by TM80MAT View Post
                  Se vede Mishule ...ca ai pasarici pe cap ....ca iara visezi clean...

                  Sistemul de la Mondeo ...acea sigla culiseaza intr-o parte ... si are o iala ...unde se deschide cu cheia .... daca nu ma insel cu cea de contact .

                  E una din cele mai bune si rezistente masini ...Am condus masina colegului meu ....si el ...nu are grija de ea ....deloc ....daca stii cat de murdara e...doar ploaia o spala ....atat ....si merge de rupe .....de batut ...nu bate ...probleme la directie nu a avut de cand a luat-o ...si se baga cu ea pe toate coclaurile ....nu are mila de ea .

                  Super masina . Daca ai pune si kitu de la Ghia ....ar fii jale .
                  Si daca tot ai infoliat sigla ...de ce nu ai infoliat-o si pe margini ? sa fie complet neagra ... si ornamentul de la grila ...cel nichelat ...si ala merge facut negru
                  Toata lumea are pasarici pe cap...poate unii mai multe..unii mai putine
                  Poate face ca la logan...se pune deschidere din buton . Am si spus..sa puna mana pe niste bani...adica sa STRANGA...care e problema pana la urma ?

                  Comment


                  • #69
                    Tu ai vazut macar sistemu respectiv ? cu ochii tai ma refer . Daca nu .....las-o balta .
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      am vazut un mondeo clean...deci se poate.
                      infine..mereu ai ceva cu mine,vrei sa ne certam...undeva pe cafenea sau mai simplu,lasa-ma sa bat campii cum pot ..nu e problema ta

                      Comment


                      • #71
                        Una bucata poza de la mine, sa nu iti moara topicul
                        Attached Files
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • #72
                          hehe batranul ARN

                          Comment


                          • #73
                            Frumoasa masina...pune niste capace la roti..o sa arate mai bn asa:dBafta in continuare

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google