Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    daca vii in brasov, te las sa o studiezi.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #62
      Pfff, de zici ca-i vreun Bentley.
      Ce sa studiezi la o masina low-cost?
      E ok si cam atat. O idee mai fatuita ca Loganul, insa nu primesti gratuit aceasta "fatuiala".
      Chiar nu vad care-i marele tam-tam.

      Comment


      • #63
        Si ce-i asa deosebit la un Bentley? O idee mai fațuit decat ligheanele astea, doar ca nu primesti gratuit fatuiala si mai traiesti si in ultima tara de pe continent, fix de Bentley ai nevoie acolo Ar trebui sa te bucuri mai mult de lucrurile simple. Viata-i scurta!
        Last edited by PCH; 19 July 2014, 10:36.

        Comment


        • #64
          @cezar te-au debanat asa repede?

          ps: am sa te rog daca poti sa te abtii de la comentarii pe acest thead, nu esti binevenit.

          Maine plec la Praid, sa mai fac niste kilometri, la intoarcere voi avea cei 1000 km ceruti in carte, si voi putea depasi turatia de 4500 sunt curios cum urca in tr2 la 100 si in tr3 la 150
          Last edited by mumus; 19 July 2014, 10:38. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #65
            Mumuselu vezi de cazanul tau, ca eu comentez ce poftesc, la fel ca toti ceilalti.

            @PCH: daca o luam asa, nicio masina nu-i speciala, deci, hai sa o luam pe cea mai ieftina.
            Sau avem dublu standard?

            PS: mumuse, thread-ul nu e al tau, deci relax. CAnd ti-oi face tu forum, ma poti invita in afara lui.

            Comment


            • #66
              Eu am incercat sa apelez la bunul simt.. daca tu nu ai asa ceva, comenteaza...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #67
                Au masini concurente, pe aceeasi nisa de pret! E normal sa le studieze intre ei, ma gandesc eu...fii si tu mai intelegator :p

                Comment


                • #68
                  Cum sa fie in acelasi interval de pret? Loganul e mult mai ieftin ca Toledo. Ce prezinta mumus, e problema lui! Ca el compara MCV dotat cu Toledo entry level, e alta mancare de peste. MAi are sa compare una cumparata cu voucher cu una cumparata cash la pret de lista.

                  Mumusica, respectul se CASTIGA!
                  Nu vezi ca eu am ceva cu 2-3 utlizatori? Aaaaaa.....da, sunt nebun
                  Last edited by Cezar; 19 July 2014, 10:43. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    Nu am nevoie de respectul tau... chiar nu am nevoie...

                    Nici macar de parerile tale nu cred ca are cineva nevoie, de ce nu mergi sa te plimbi un pic la aer curat, poate iti mai revii.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • #70
                      Mumus, cei de la Skoda nu au fost la fel de maleabili ca cei de la Seat in ceea ce priveste negocierea pretului?

                      Comment


                      • #71
                        Skoda rapid cu rabla, cu reducerile lor costa 11500E , le-am cerut oferta inainte sa iau seatul...
                        Tu poate te referi la spaceback, dar ala are portbagaj micut, eu am cerut oferta de la ei pe rapidul ala care e frate cu seatul meu.
                        Last edited by crististreulea; 19 July 2014, 13:44.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #72
                          Pai asa se intampla cand te ia valul, pe cuvant ca eu n-as fi luat seatu din cauza motorului cu bube arhicunoscute.

                          Plus ca, conform gandirii aplicate ca ai dat putin mai mult pe seat fata de logan, de ce nu te-ai uitat la astra j? Erau acu ceva timp chiar la un dealer din bv un astraj hatch 1.4 100 cai mult mai dotata ca seatul, pretul era 12.500 euro care includea si tichet.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • #73
                            Am fost si la astra, astra breack, cu doatari minime 14000E cu orice fel de reduceri...

                            AM ales seatul ptr ca si motorul de la logan este exact pe acelas principiu facut, cu aceias turbina, doar ca are 3 cilindri si cuplu mai mic.

                            Si eu nu mai voiam reno, luam loganul doar ptr ca nu stiam de seat si voiam ,musai masina noua, cu portbagaj mare, AC si cateva dotari...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #74
                              11.099
                              Pe autovit astra hatch, din pacate nu pot pune linkul, nu ma lasa comunistii astia de la android
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • #75
                                eu voiam noua.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google