Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Din cate am inteles pot activa sa se ridice geamul din telecomanda, poate se va activa si urcatul Si vreau sa vad ce chestii mai pot activa la ea ca mai sunt.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #92
      Sal,ai cheie tip briceag?Ai ales tu optiunea asta sau a fost standard?
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • #93
        A fost standard. Eu am ales decat pretul mic, si ce am pe masina sa dat standard.

        Ce nu am , sa luat standard eu am insistat decat pe un pret cat mai mic, facand comparatie cu loganul laureat ca baza de negociere.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #94
          Intradevar uitandu-ma la dotarile tale,reference, sta mai bine fata de logan laureat.Poate reusesti sa activezi cat mai multe optiuni de comfort.La a mea octavia 1 nu am reusit f multe(generatie mai veche),fata de octavia 2.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • #95
            Pai as vrea sa activez sa sune claxonul o fractiune de secunda la armare si dezarmare, ridicare geam din cheie, si daca o mai fi ceva, de ce nu.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #96
              Eu am reusit sa sune o data la armare,de 2 ori la dezarmare,ridicare geamuri din telecomanda si la viteze de peste 20 km/h sa se armeze usile..Asta ultima nu prea e buna in caz de accident..
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • #97
                Asta cu armarea am avut-o si la logan si la megane2 si le tineam dezactivate, nu imi place aceasta functie.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by mumus View Post
                  A fost standard. Eu am ales decat pretul mic, si ce am pe masina sa dat standard.

                  Ce nu am , sa luat standard eu am insistat decat pe un pret cat mai mic, facand comparatie cu loganul laureat ca baza de negociere.
                  "Numai" se foloseşte în construcţii afirmative, iar "decât" se foloseşte în construcţii negative. ex. Vad numai patru case. N-am decat ...

                  s-a vs sa.

                  Comment


                  • #99
                    Vai cat de preocupat esti de cum scriu eu...
                    Mergi si tu la mercedes pe forum
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • vezi ca iti poti transfera clasa bonus la rca, de pe masina ce ai avut`o!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Cum anume? Ca mai am de recuperat bani de la rca vechi...deci polita veche o sa o primesc zilele astea.

                        Dupa aproape 1000 km parcursi, temperatura apei a inceput sa creasca ami greu, semn ca motorul nu mai este asa strans... si consumul strict in oras a mai scazut, a ajuns la 7.2, Cu Ac nonstop.

                        Am mers cu turma, deci nu incet dar nici sportiv, m-am camuflat in trafic. ca o paranteza, cu un stil de condus usor mai activ cu logan 1.4 fara ac am scos 7.0
                        Last edited by mumus; 20 July 2014, 22:48. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Pfoai de mine ce gandire analitica
                          Cu link-urile ce ti le trimit, doar vreau sa-ti arat nivelul tau de cultura si inteligenta, nimic mai mult.
                          Insa, nu-i musai sa te trezesti, ca daca te-ai trezi, eu dupa fundul cui as mai sta? Ca doar sunt invidios pana la luna si inapoi. Plus ca nivelul de distractie ar scadea drastic si atunci ma deprim: nici funny, nici academic. Pai faci de pomana umbra forumului astfel.
                          Macar asa, unul dintre noi se distreaza.

                          Ca sa inteleaga toti, Mumus probabil sta pe la periferia orasului, unde nu exista semafoare ci doar sensuri giratorii.
                          Daca stai in buricul orasului, nu vezi 7.0 cand iti traieste motorul.

                          Comment


                          • In brasov nu prea mai vezi semafor intradevar. Dar si strabatand orasul dint-un capat in celalalt, tot consumul asta il scot...

                            Iar cu gandirea analitica... in locul tau as mai medita un pic, nu stiu de ce, dar presimt ca esti pe medicamente...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • M-ai prins...
                              Pardon! Pe intelesul tau: "mai" prins.

                              Comment


                              • Deci mor de ras când vad cum va atacati )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google