Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto plasele laterale, unde le-ai gasit?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Sorine tu ce bani ai dat pe masina?
      Keep walking...

      Comment


      • :-) 9400 a spus daca nu ma insel. Deci si mai ieftin:-)
        Last edited by mumus; 22 September 2014, 12:27.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • 9400 e ,
          erau in masina

          Comment


          • A mea nu a avut, dar am rezolvat-o acum :-) fiind elastica mi-a permis sa pun inca 2 agatatori pe o parte si am facut si eu un buzunar dinala lateral. :-)

            Felicitari ptr ea, sa o folosesti sanatos.

            Tavita tot de la ei, sau a fost separat?
            Last edited by mumus; 22 September 2014, 12:49. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • tavita si covorasele ( din cauciuc) sunt cumparate separat. Apropo am de vanzare covorase din material textil

              Comment


              • Si eu si le dau mai ieftin ca tine

                ps: azi a inceput si fetita mea gradinita, am mers si la gradi, am dus-o si pe sotia la servici la o multinationala de la periferia orasului, trafic nasol ( ceva mai neobisnuit ptr mine in bv) am mers vreo 2 minute si cu 160, deci sacele-traversat Brasovul si traversat iar in sens opus, viteza medie 38 consum 6.9
                Last edited by mumus; 22 September 2014, 13:04.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • La 9400 chiar merita! la Cj sunt mai ieftine saretele?
                  Keep walking...

                  Comment


                  • La.mine pretul de lista a fost 12500 si cu toate reducerile,inclusiv rabla am iesit la 10050e+1500lei(cat am dat pe tichet)
                    Deci undeva la 10400e, cum a mai scos el 1000e doar el stie :-) da bravo lui.

                    @sorin
                    Intrebare: pe spate ai discuri sau tamburi?
                    Last edited by mumus; 22 September 2014, 14:28. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • are discuri spate
                      ii model reference 1.2 tsi 85 CP alb , pret vechicul de baza 12562 e

                      Comment


                      • Cum naiba ai scos pret mai bun cu 650e?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • NU stiu ... eu am crezut ca asta ii pretul peste tot , avand in vedere ca masinile erau pe stoc ....

                          Comment


                          • Mai merge masinuta ? Nu ti-au luat astia talonul ? Nu ti s-au ars ledurili ? Nu ti s-a rupt distributia ?
                            Pfoai, deci cineva a cumparat acelasi model si mai ieftin. Sa puna pe toate threadurile scan-uri cu factura altfel nu cred nimic !
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment




                            • Da' cand am zis ca am luat-o cu 10050 era prapad, acu vine unu si zice ca a luat-o cu 9400 si toti se fac ca ploua

                              Originally posted by kubala7 View Post
                              Mai merge masinuta ? Nu ti-au luat astia talonul ? Nu ti s-au ars ledurili ? Nu ti s-a rupt distributia ?
                              Pfoai, deci cineva a cumparat acelasi model si mai ieftin. Sa puna pe toate threadurile scan-uri cu factura altfel nu cred nimic !


                              Mai merge, am si talon si lant si leduri, totul e ok, mai nou e un tacanit undeva intre scaun si volan
                              Last edited by mumus; 23 September 2014, 14:47. Reason: Automerged Doublepost
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Eu am ramas surprins de faptul ca reprezentanta din Cluj a oferit un discount mai mare decat cea din Brasov. 650 euro nu e o suma mica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google