Campionat Cele Mai Tari Jante Editia 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Multumesc maxim pentru voturile tuturor .... Jantele chiar sunt de nume si super frumoase .... Cum spunea si colegul cristi_timidu toate au ceva anume si acel ceva specific fiecarora .... Bravos pentru roti baieti, felicitari!

    Votul meu merge catre Doru - sdc ... Imi plac tare rotile tale si ai o masina super ingrijita, de fapt, prea ingrijita!

    A, si-l salut pe Victor de la Cluj tareeeee .... Frumoase roti ai , sa ne traiasca !
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • #77
      Votat jan! asemeni vgroza.. dar jan e de la noi...

      de apreciat mvp, vrn!
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • #78
        Votat eu4yas. Foarte bine vin pe masina jantele si culoarea face toti banii. Bafta tuturor
        sigpic

        Comment


        • #79
          ce tare mi se pare sa te votezi singur :|
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • #80
            pentru vgroza sa fieee

            Comment


            • #81
              votat mvp,mi-au placut de cand am vazut primele poze cu ele pe masina.

              Comment


              • #82
                Votat MVP!

                Comment


                • #83
                  sa fie primite voturile voastre jelly, doru si tuturor care m-au votat ! ! ! Respect si bafta in continuare ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #84
                    Vad aici niste modele de jante de exceptie, unele chiar unicat. Nu inteleg de ce sunt asa slabe voturile.

                    Este foarte greu de ales aici. Imi plac TSW-urile lui SDC, ale lui MVP, imi plac Enkeiurile lui VRN, insa cel mai mult imi plac jantele lui Pau Pau. Am o afinitate pt jantele dedicate motor-sportului, fara buza si efect de tzashpe mii de bucati. Aici a pierdut Enkei votul meu
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Vot vgroza

                      Comment


                      • #86
                        vgroza si eu. dupa parerea mea intre janta si cauciuc trebuie sa existe contrast.

                        asa i se pune in valoare design ul si calitatile ce plac ochiului.
                        eu personal niciodata nu voi intelege jantele de culoare apropiata cu cauciucul.

                        nu inteleg de ce nu a participat dsign cu evo corse. sunt niste jante care isi pun in valoare marimea si design ul cum foarte putine fac asta. as fi votat de 1000 ori

                        janta de culoare apropiata de guma lasa dupa parerea mea impresia de dimetru mai mic dact in realitate. jantele albe sau argintii prin contrastul puternic lasa impresia de diametru mai mare
                        Last edited by alessandro; 24 August 2010, 13:48.

                        Comment


                        • #87
                          Vot alex13 sunt cele mai frumoase

                          Comment


                          • #88
                            Am votat Eu4yas . Jantele sunt pe gustul meu
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #89
                              ENKEI? D'alea ca la NFS!, vot Valentin_N
                              My Ride - Prestige 1.6 16v

                              Comment


                              • #90
                                Robuste, masive si "simple"(cumva?), ceva mai rar 'deosebit'...e vre-un 'ozn' de Sb(?)...+1 vot pe jantele prezentate de blackufo!
                                ps.Era grea alegerea...toate-s mishto in felul lor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google