Loggann

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Foarte frumoasa . Folie pe geamuri si niste jante ar fi perfect :d . Sa o stapanesti sanatos
    b 89 plk

    Comment


    • #17
      draguta masina! cum a ajuns chestia aceea lipita pe pertbagajul tau? da-o jos de urgenta...
      sigpic

      Comment


      • #18
        Arata bine si o sa traga mai bine decat broscuta de dinainte...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #19
          mia lipit-o cineva in parcare..trebuie sa o scot dar caut o solutie care sa nu afecteze vopseaua ) broscuta (era verde) avea 1310 cm3 si ii dadeam pe autostrada in ungaria cu 110 120 treapta a patra 4000 rpm, cu asta pe brailei sunt nevoit sa schimb pana in 3000 ca sa completez rodajul....mi-a fost greu sa incep sa ma uit la turometru, la 1310 o simteam , ce turometru ca iti facea volanu in mana .. ))app am gasit un fel de material negru, ca sa acopar capota si usa portbagajului, si plafonul..ma intreb..ar arata bine..ca mai am ceva banuti
          Last edited by Spit2009; 15 April 2009, 15:24.
          Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
          Doar Otelul Galati !

          Comment


          • #20
            ce tare esti!! nici nu tiau venit numerele si tu deja vrei s-o "tunezi" bravooo!!
            ar arata bine,dar s-ai pui si folie sau sa incepi cu jantele....tu decizi
            bafta!!

            Comment


            • #21
              poze noi [IMG][/IMG]









              Last edited by Spit2009; 19 April 2009, 13:23.
              Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
              Doar Otelul Galati !

              Comment


              • #22
                Bine ca ai dat jos stickerul de pe spate, o strica inainte. Apropo, ultima poza este foarte tare.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #23
                  numarul meu de inmatriculare o sa fie GL-03-BCK, am decis sa il pastrez. Am vazut un logan visiniu cu emblema logan club galati pe ea, in fata ING langa semaforul de la spitalul judetean, daca stie cnva de ea sa ma contacteze, pentru ca probabil voi veni si eu la intalniri
                  Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
                  Doar Otelul Galati !

                  Comment


                  • #24
                    Salut Spit2009, frumoasa masina sa te bucuri de ea. As vrea sa te intreb daca la computerul de bord ai culorile inversate adica scris portocaliu pe fundal negru ? stiu ca a mai aratat cineva o poza cu cb-ul modificat dar as vrea sa te intreb pe tine pt ca ai masina noua.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google