Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I-ai bandajat ca sa nu sara sangele cand o sa ii dai in freza? Ti-au ajuns aia 10m?
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • i-au ajuns ca i-am gatantat eu ca o sa-i ajunga ... cele mai multe experiente de infasat pe masina eu le-am avut si nu mai doresc la nimeni ...

      hai sus cu ei si cox

      Comment


      • Hai cu ei pe masina Alyne ca ai vazut diferenta....abia astept sa vedem apoi cum o sa mearga.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • MIU: mi-au ajuns dar la limita.Oricum daca o sa imi mai trimita baiatu inca 5m mai dau un rand pe tevile de sus..daca nu ii las asa.
          Cosmin, daca era banda de 2.5cm latime nu cred ca ajung 10m.
          Florin, vedem si eu sunt curios rau.

          Ca tot veni vorba de diferente, inainte cu florin_dnf pe sfarsit de a3a si a4a il depaseam, acum imi da cam 2masini incepand de la treapta 1 si nu mai ma apropii deloc de el.
          Deci axa fara o evacuare buna nu face mare inginerie.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • baaaaa,eu am investit timp si nervi in tine degeaba?ce inseamna 2 -3 masini? ))
            maine ai sedinta.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • asa bika fii rau ...

              Comment


              • Peste cateva ore daca totul va merge bine sper sa aud din nou sunetul evacuarii...am si uitat cum se aude.
                Legat de cum va merge masina cu noua evacuare, nu prea ma mai intereseaza.Si daca nu va merge bine nu o sa mai modific nimic la traseu/galerie.
                Last edited by al!n; 21 June 2012, 02:27.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • dar ce modifici ma ?

                  Vreau s ate vad multumit , ca deja am avut un feed back negativ

                  Comment


                  • S-a lasat si asta de prostii, a imbatranit ca toti).
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • ma lasati copilu in pace.la cat si-a dorit..sigur ii reuseste
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • Acu doua zile masina a revenit la starea initiala, galeria e montata, finala e montata.Totul e in regula.
                        Trage bine si se aude mai bine ca cu fosta galerie, mai gros si mai apasat.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • Deci probabil era si de la chestia ca aveai toba standard si in rest toata evacuarea marita. Era singura hiba.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Da, si mai e problema ca am uitat teava de 50 acas cand am montat galeria si mi-a sudat baiatu de acolo o teava ce a gasit-o prin atelier cred ca de 45...tre sa o schimb si p-aia,e imediat dupa galerie o portiune de 3cm.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • Bravo Al!ne , imi place cum merge masinutza , bafta in continuare cu modificarile...
                              AG 64 P U F

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google