Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce jenti? ti ai luat louis vuitton ceva? ) jante, mama ei de cultura auto..
    sigpic

    Comment


    • hai ca vine si ce astepti de mult ... mai am un pretendent ...cristi ccd

      Comment


      • Foarte bine...abia astept
        Astazi am pus finala stock pe traseul gol si se aude ca dreaq, zbarnaie zici ca am o mana de piulite pe toba indiferent cat de incet as accelera)
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Pai si o lasi pe asta stok? Nu mai bine ii faci un alt silencer, si o lasi tot pe aia?
          My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

          Comment


          • O las pana voi face alti serpi.Cu galerie 4-2-1 se aude mai incet in turatie mica si la constant o poti face sa taca fata de galeria stock care face zgomot tare indiferent de cum ai tine-o din acceleratie.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • ) am vrut sa zic de sunet ca o sa se auda urat, dar n-am vrut sa te dezamagesc...Pune intermediara inapoie si o sa se auda oke...
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Eee stiam la ce sa ma astept.Nu pun nimic ca nu are rost sa ciopartesc traseul aiurea, merg cu ea asa pana voi face alti serpi si apoi mai vedem.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • Deja l-ai ciopartit de vreo 4-5 ori inca una in plus sau in minus...
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • )).Unde l-am ciopartit ma?Ca de fiecare data cand am schimbat serpii am taiat din acelasi loc, iar finala e pe colier si finala stock tot pe colier am pus-o cu reductie sudata la teava de iese din finala, la traseu nu am umblat.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • Astazi am mai facut si eu cate ceva.
                      Montat culbutorii cu role
                      Izolat usile si stalpii centrali, urmeaza si bordul si restul de luni in colo.
                      Despre culbutori, mi se pare ca merge putin mai mai lejer si mai silentios motorul si balbaie mul mai tare in relanti decat inainte, motorul merge rotund, doar pe toba se aud balbaielile, probabil ca din cauza finalei stock care dupa 4-5zile da semne rau de oboseala))
                      Attached Files
                      Last edited by al!n; 31 March 2012, 19:24.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Baaaa ce curat ti-e motoru in interior
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • uite cum au iesit. era dereglat telefonul. altfel face poze binisor
                          Attached Files

                          Comment


                          • VGA style ) oricum...chiar si asa se vad niste masini f ingrijite!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • da stiu. sper cat de curand sa imi iau o camera mai de Doamne ajuta

                              in mod normal Motorola Fire face poze ok dar au fost dereglate setarile

                              Comment


                              • Ce toba perversa are alin )
                                Marcs tot cauta secrete la uzina )
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google