Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cat ai dat pe bucata?
    sigpic

    Comment


    • 209ron/buc (tva inclus) ;)
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Multumesc frumos baieti, ala e pretul 209lei bucata.E o oferta la o firma ce aduce jante, anvelope, evacuari din bucuresti si am zis sa nu o ratez.Mie mi s-a parut super pretul.
        Da miule Japan scrie.
        Last edited by al!n; 24 February 2012, 20:03.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • E forta daca sunt facute in Japan desi in ziua de azi nu poti avea garantie avand in vedere cate se fac pe vapor,turcia,vietnam etc etc.

          P.S Daca n-ai ce face cu ele le poti pune pe jantele mele abia le iau si eu direct "incaltate"
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Ba sa stii ca ma gandeam sa le pun pe jantele tale).
            Pacat ca nu ti le tin la mine acas si nu are rost sa ma duc iara sa le iau
            AG 16 Y M A

            Comment


            • Miule jantele tale sunt bine acolo unde sunt ....Sa fie primite pretenass
              AG 65 V M C

              Comment


              • se mai zice si sa fie`n bafta prietenas, sa ai parte de ele, sa te bucuri de ele, sa faci liniute multe. amin!

                Comment


                • mai e putin si se topeste.zapada asta si ai unde sa le rulezi ,

                  Comment


                  • le ruleaza si acum. in casa pe covor

                    Comment


                    • Originally posted by al!n View Post
                      Ba sa stii ca ma gandeam sa le pun pe jantele tale).
                      Pacat ca nu ti le tin la mine acas si nu are rost sa ma duc iara sa le iau
                      Ar fi si asta o chestie oricum imi iau si eu si ti le dadeam la schimb).

                      Originally posted by MaDu View Post
                      Miule jantele tale sunt bine acolo unde sunt ....Sa fie primite pretenass
                      Stiu stiu multumesc de gazduire.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • TOOOYYOOOO!!! Ataat! Sa le stapanesti sanatos si sa le invarti cu placere. Sunt niste gume extraordinare care tin masina lipita de asfalt.

                        Comment


                        • Astea-s gume d-alea "smenare" ca la NFS Underground? Sa ma bati sanatos pe plecare!
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • cristi_ccd:Ms..sper sa se comporte bine.
                            alexvitezomanu:Ms..te bat peste tot nu numai pe plecare
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • Pai vorba aia... "cine e numaru' 1..." Ma refer la evacuare)).
                              Last edited by aleXpeed; 25 February 2012, 16:48.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Ce de aere mai ai in tine de cand ti-ai pus axa,stai dreaq usor ca n-ai descoperit America ma Viteza:P.
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google