Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blanaa. Cum e ? Parca ai mai multa incredere acum sa ii dai cox ?
    Bateau discurile de ziceai ca ai abs

    Sent from my XT311 using Forum Runner

    Comment


    • Florin: Pai ce nu tot de om au fost facute...
      Lau: Ma batea si inainte ma..deci nu-i problema)
      Alessandro: Nu sa ii dau cox, ci sa franez mai linistit, fara sa imi fie rusine ca bat discurile si etc.In ultima perioada am ezitat sa ies cu masina deci iti dai seama cat de urat incepusera sa faca, cand ai mers tu cu ea era minciuna fata de ultimile 2saptamani.
      Last edited by al!n; 29 May 2012, 23:15.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Sa le uzezi cu placere cocos .Cand mai ai nevoie apeleaza cu incredere,pentru tine oricand.Bafta!

        P.S Dupa 2-3 zile sa ii mai faci cateva cicluri de aerisire.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Nu in ultimul rand sa ii multumim lui edi pentru asistenta )))))) . Bravo ciucing
          sigpic

          Comment


          • Multumesc pentru pont Alin!

            Comment


            • Hai ca topicu meu sa transforma in multumiri ca la surprize-surprize)).
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Intotdeauna marii sefi si persoanele importante-n stat / au frane de invidiat... pam pam.

                Aici erai Fuegoo?
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Nu conteaza cocos...sa fie pagini de topic multe .Cum ti se par franele acum ca s-au mai pasuit?
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • Cred ca a ramas la ABP
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • E mult mai bine dar a mai coborat punctul in care incepe sa tina, semn ca mai tre aerisite.O mai las 4-5 zile si ii mai fac cateva cicluri de aerisire.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • sa speli pe jos dupa

                        Comment


                        • Incet incet...
                          Chin maxim sa infasori cu banda de 5cm latime si 3mm grosime pe conuri si coturi.
                          Am lucrat si cu banda de 2.5cm latime si 2mm grosime si e jucarie fata de asta.
                          Nu vreau sa ma gandesc cum e sa infasori in banda de 5cm latime cu galeria montata pe masina ).
                          Mai tre sa iau un colier sa fixez banda unde se face in 1 si urmeaza montajul.

                          Am schimbat si bieleta cu multe nume(anti cuplu, anti balans, anti rasturnare, anti aplecare etc ) ) cu una mai solida si am scapat de trozniturile la placarile de pe loc si trepidatiile mari in relanti.
                          Attached Files
                          Last edited by al!n; 12 June 2012, 22:42.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • si eu trb sa fac treaba asta ) ... chinuiala ce o sa am !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Originally posted by al!n View Post
                              Incet incet...
                              Chin maxim sa infasori cu banda de 5cm latime si 3mm grosime pe conuri si coturi.
                              Am lucrat si cu banda de 2.5cm latime si 2mm grosime si e jucarie fata de asta.
                              Nu vreau sa ma gandesc cum e sa infasori in banda de 5cm latime cu galeria montata pe masina ).
                              Mai tre sa iau un colier sa fixez banda unde se face in 1 si urmeaza montajul.

                              Am schimbat si bieleta cu multe nume(anti cuplu, anti balans, anti rasturnare, anti aplecare etc ) ) cu una mai solida si am scapat de trozniturile la placarile de pe loc si trepidatiile mari in relanti.
                              Ce curati is fata de ai mei bine bre, acu hai cu ei sus, abea astept pareri...:-s o sa-ti para rau toata viata, doar ti-am zis...
                              Originally posted by Dany_DNY View Post
                              si eu trb sa fac treaba asta ) ... chinuiala ce o sa am !
                              Tie o sa-ti trebuiasca nervi de otel)
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • I-ai bandajat).
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google