J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    sal...frumosa masina ...multi km fara probleme....

    Comment


    • #47
      Multumesc ! Doresc ca zilele urmatoare sa vopsesc tamburii si etrierii cam ce culoare credeti ca s-ar potrivi cel mai bine? Eu ma gandeam sa le vopsesc cu negru ca deja am vopseaua, ce parere aveti?

      Comment


      • #48
        negru cred ca le-ar sta cel mai bine. imi lace masina ta...nu e "impodobita" sport ci serioasa si curata ( a nu se citi ca ii dezaprob pe cei care isi modifica masina pe directia sport, dar mie imi plac mai simple si elegante). sa o stapanesti sanatos
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • #49
          imi place masina si mai imi place ca are cine sa te ajute sau sa te indrume ....stii la cine ma refer !! Asta conteaza cel mai mult ! Astia is oameni ....!! Stiu destui din aceeasi oras si in aceeasi club si nu ar ridica nici un deget sa ajute pe cineva ! NUMAI BINE JOB si PRIETENILOR TAI !
          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by jelly View Post
            Multumesc ! Doresc ca zilele urmatoare sa vopsesc tamburii si etrierii cam ce culoare credeti ca s-ar potrivi cel mai bine? Eu ma gandeam sa le vopsesc cu negru ca deja am vopseaua, ce parere aveti?
            Bogdane, negru se potriveste de minune.Curatare inainte , dat cu diluant, cu grund , dupa care vopsea speciala de tobe, frane sau soba. Sa tina la tavaleala si temperaturi ridicate.
            Succesuri

            Comment


            • #51
              Va multumesc pentru cuvintele de lauda! Tot la negru ma gandeam si eu, astept sa se mai incalzeasca si ma apuc de treaba

              Comment


              • #52
                Azi din lispa de ocupatie m-am gandit sa mai fac cate ceva pe la masina, am scos tot din portbagaj inclusiv mochetele laterale si am dat cu ceara pe tabla. Am facut asta deoarece am vazut de multe ori condens dupa acele mochete pe tabla si sa nu am vre-o intalnire cu rugina. Mentionez ca ceara este cea care o folosesc si cei de la Dacia, iata si pozele
                Attached Files

                Comment


                • #53
                  Mie imi place masinuta si ca ai grija de ea, ce am vazut acum in premiera este Braduletul din portbagaj de cati cai e? ca vreau si eu sa imi pun
                  Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                  Comment


                  • #54
                    Mikelangelo la ce te referi cu cati cai am?

                    Comment


                    • #55
                      Se vroia o glumita ce am zis eu , daca ai vazut http://www.youtube.com/user/cristist...25/hnSuX4t959o sigur iti dadeai seama, vezi ca eu stiu ca e de 2cp/bradulet acu or mai fi evoluat ... )
                      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                      Comment


                      • #56
                        Multumesc lui cosmindan pentru difuzorul cumparat azi de la el, zilele urmatoare sper sa imi gasesc timp sa-l montez pe bara si am sa revin cu poze

                        Comment


                        • #57
                          Cu placere, si daca te mai pot ajuta cu una alta nu ezita sa ma contactezi.

                          Cu stima!
                          real power..... diesel power by

                          Comment


                          • #58
                            Astazi am reusit sa montez difuzorul pe bara, iata si primele poze. Imi cer scuze pentru calitatea pozelor si masina ca este murdara.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              Nice Job!
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #60
                                sa-l stapanesti sanatos si masinuta la fel

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google