J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    auzi,tu ce parere ai de o toba sport?k eu am vrut sa mi pun si...pana la urma mi am luat un mushtiuc dala la toba)...m am interesat si numai montaju era 120lei plus unele piese [etc] iesea la 150 lei...plus toba mai e si aia vro 200lei...mi as pune una,dar nush cum se aude in mers si astea...mie k face zgomot mare la viteza.
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #77
      Sincer mie nu-mi place si mai ales cand pleci la drum lung iti suna aia in cap tot timpul, poate unora le place, mie nu.Daca tie iti place si crezi ca merita investitia nu mai sta pe ganduri

      Comment


      • #78
        Azi am scapat mai repede de la servici si am dat fuguta la spalatorie, la final nu am rezistat sa nu o trag in poze
        Attached Files

        Comment


        • #79
          bai jelly esti tare mah ,ce sunt eu cu spalatul masinii ,da tu ma depasesti ,foarte tari jentile ,fa si mie rost tot la banii pe care i-ai dat tu pe ele ,foarte frumoasa ,tine-o tot asa

          Comment


          • #80
            Merci mult danutzu pentru cuvintele frumoase! Jantele le-am luat de la cineva de pe alt forum la un pret care nu trebuia ratat si mai ales ca au fost folosite cam 3000 km. Tot ce trebuie sa faci e sa cauti si vei gasi, o sa incerc sa te si ajut

            Comment


            • #81
              Bai frate noi creca ne ghicim)si eu am spalat o azi si am pozat o la billaam vrut sa te sun sa ne vedem la pranz cand am fost eu...dar am zis ca poate lucrezi si plus de asta tu ai zis ca o speli sambata si dasta...maine ploua daia am spalat o si eu azi,frumoasa bro bafta cu ea!
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #82
                Si eu te-as fii sunat dar nu aveam numarul tau, tot asa vroiam sa te chem in billa

                Comment


                • #84
                  curata masina ai!
                  sa o stapanesti sanatos in continuare!
                  sigpic

                  Comment


                  • #85
                    astai intalnire de cartier )

                    Comment


                    • #86
                      Da, o intalnire de cartier si zic eu una frumoasa, schimburi de pareri, impresii despre ce am facut si planuri despre ce o sa mai facem pe la golanuri

                      Comment


                      • #87
                        ma intereseaza si pe mine intalnirile de la polivalenta

                        sa vad ce imbunatatiri ati adus la loganelele voastre
                        Last edited by adryanys; 16 April 2010, 21:33. Reason: Automerged Doublepost
                        ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                        Comment


                        • #88
                          sambata la polivalenta la 4 parca se tinea...poti vedea si aici pe site modif. daca esti interesat
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #89
                            Originally posted by jelly View Post
                            Cateva poze de la o mica intalnire in parcare la Billa Titan!
                            sa nu ma chemati si pe mine.......

                            Comment


                            • #90
                              baga id meu icstrem_No1 si vorbim si poate ne vedem intr o zi toti 3 la billa))...daca are timp si bogdan
                              AdY_JmL_2015

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google