J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Neajiji protectiile de prag spate le-am luat din targul Vitan
    @Vlad24, da si mie imi plac foarte mult jantele si mai ales ca le-am luat la un super pret si erau rulate doar 3000 de km

    Comment


    • S-a cam pus praful pe acest threand, masina nu a mai suferit nici-o modificare in ultima perioada, ma multumesc ca merge si atat, urmeaza sa bag ceva banuti in ea si am inceput cu schimbarea bateriei dupa care urmeaza schimbul de consumabile si distributia si pe urma voi mai vedea. Azi am facut 39000 de km cu masinuta mea iata si poza si inca cateva poze cu fiara de sub capota!
      Attached Files

      Comment


      • multi km inainte bogdanecurata ca intotdeauna
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • hai bogdane ce mai faci cu masina ,nimic nou ??? te salut

          Comment


          • cu ce solutie ai spalat motorul ?

            arata super bine masina ! ...bafta !
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • @Danutzu la masina nu-i mai fac nimic momentan dar voi vedea ca asa am zis mereu ca nu-i mai fac nici-o modificare si tot am mai facut cate ceva am multe chestii in cap dar printre picaturi sper sa le pun in practica.
              @Dany_DNY motorul a fost spalat la spalatorie si au dat cu solutie pentru curatarea motorului,cam o data pe an spal motorul.

              Comment


              • arata bine rau motorul tau, e de invidiat, mai ales ca esti bucurestean si toti stim cat praf este in oras! ! !!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Multumesc MVP-ule si masina ta arata super bine!

                  Comment


                  • hai bogdane cu ceva nou
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • Sunt sigur ca n`o sa poti niciodata sa`mi explici de ce ai ales culoarea asta.Ai cotiera ca a mea daca e cea originala:d.Sa o stapanesti sanatos si fara probleme.Salutari.
                      Satisfac blonde pe gume Turbo.

                      Comment


                      • Culoarea imi place foarte mult cu toate ca este pretentioasa dar asta e, daca la momentul acela avea si culoarea neagra cu siguranta ca pe aceea o alegeam.Cred ca ti-am explicat Iar referitor la cotiera da, este cea originala pentru logan. Cat de curand sper sa apara si oglinzile de prestige!

                        Comment


                        • Azi fiind liber am zis sa mai fac cate ceva pe la masina si pe langa ca am facut curat in interior am zis sa dau jos chederul de la parbriz cel de sus, ca aveam la praf si tot felul de chestii pe acolo. Am curatat ,spalat si am dat cu un strat subtire de vaselina pentru a nu avea neplacerea sa ma intalnesc cu rugina. Ma gandeam sa nu mai pun chederu' dar este prea mare distanta dintre geam si plafon, cred ca la ph2 este distanta mai mica deoarece nu se vede chiar asa urat
                          Attached Files

                          Comment


                          • Draguta masina si imi place ca ai mare grija de ea. Mereu curata si ingrijita.

                            Comment


                            • JOB-ul a implinit azi 40000 de km, toate bune si frumoase mai putin ca m-am trezit din senin cu o mica infundatura pe capota care ma enerveaza dar asta e
                              Attached Files

                              Comment


                              • la cat mai multi km fara probleme
                                lasa ca infundatura se face :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google