Logan Ph2 Laureate Bleu Mineral, Masina Romaneasca Pentru Strazi Romanesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Acum se da 4 din cate stiu.Eu as vrea la anul sa mai iau un Logan ca asta e mai mult al familiei.Oare la ce rata as iesi pe luna cu un Laureate?Am configurat pe Dacia dar nu au si optiunea rabla.Ca vreeau sa dau si rabla.

    Comment


    • #47
      atunci mergi la linkul asta:
      BRD Groupe Societe Generale este o banca universala ce ofera servicii financiare personalizate pe nevoile persoanelor fizice, dar si companiilor.


      este linkul de la brd unde-ti calculeaza ratele. configureaza-ti masina pe siteul de la dacia, apoi din pretul care-ti iese scazi 3800 lei sau echivalentul in euro si apoi te duci pe siteul brd si aplici simularea cu pretul care ti-a iesit. e mult mai ok pe siteul brd pt ca te joci cum vrei tu acolo.

      da, acum e 4 ani garantia.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Mersi mult.

        Comment


        • #49
          a venit toamna

          peisaje de toamna

          DSC06041.jpg

          DSC06052.jpg

          DSC06054.jpg

          DSC06058.jpg

          DSC06059.jpg
          sigpic

          Comment


          • #50
            am ajuns la 20.000

            odata cu atingerea a 20.000 km, mi-am schimbat si ledurile din bord. am apelat la ssilvviu din roman. baiat de nota 10. cred ca arata ok.

            DSC06006.jpg DSC06008.jpg
            DSC06014.jpg DSC06023.jpg
            DSC06024.jpg DSC06034.jpg
            DSC06110.jpg
            sigpic

            Comment


            • #51
              cam cat te a costat?

              Comment


              • #52
                m-a costat 150 lei.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  arata super. ai schimbat doar ledurile din bord sau si din consola centrala? o sa iti afecteze ceva la garantie?

                  Comment


                  • #54
                    de la consola centrala nu le-am schimbat. o sa le schimb cand am putin timp liber si vreme frumoasa. garantia cu siguranta ca ti-o afecteaza, dar te intelegi tu cu baietii si se fac ca nu vad. cum am mai spus in posturile de mai sus, am schimbat multe la masina, am facut chiar si remapare la ea si saptamana trecuta, cand am facut prima revizie, cea de 20.000 km nu mi-a spus nimeni nimic.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      foarte frumoasa masina! sa te bucuri de ea cat mai multi kilometri fara probleme!!!
                      arata foarte bine cu noile leduri iar diferenta e mare intre cele vechi si astea...tine-o tot asa! multa bafta!
                      bravo pentru alegerea uleiului!
                      Last edited by lucialina; 13 October 2009, 23:16.
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #56
                        Arata superb cu noile leduri.Si sunt convins ca in realitate arata mai bine.

                        Comment


                        • #57
                          leduri

                          mi-am pus azi leduri pe pozitii, plafoniera, butoane geamuri, dezaburire si blocare usi, portbagaj si numar. am luat de pe forum niste leduri pt pozitii si plafoniera f puternice. fac o lumina de zici ca e zi in masina, cat despre pozitii.... las pozele sa vorbeasca. la butoane voiam sa pun albastre, dar nu am mai avut, in schimb imi ramasesera 4 albe, asa ca le-am pus pe alea. din pacate nu am avut timp sa pun leduri si pe consola climatizare. de acum la primavara.

                          DSC06143.jpg DSC06149.jpg
                          DSC06156.jpg DSC06161.jpg
                          DSC06166.jpg DSC06167.jpg
                          DSC06179.jpg DSC06181.jpg
                          DSC06189.jpg
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            salut tdan08, la numar ce fel de bec ai pus sau un modul cu leduri ??
                            My Ride - Prestige 1.6 16v

                            Comment


                            • #59
                              nu e bec si nici modul de leduri. la numar am pus un singur led w5w superflux 4 chip.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                zi'mi si mie te rog de la cine ai luat ledurile pentru pozitii! pe privat, sa nu se considere reclama

                                frumoasa masina ;-)

                                tine'o tot asa!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google