B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai reusit sa vezi de ce pierde pe acolo??

    Comment


    • Originally posted by cos_min_i View Post
      Gata troaca ... am terminat cu un ulei am inceput cu altul ...Pana acasa am pierdut tot uleiul de servo pe la intrarea de inalta din pompa ...nu stiu de ce ... mai are un pic si ii dau foc
      nu l-ai pierdut pe la sonda de la servo? eu am schimbat ala si n-am mai pierdut ulei...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • In dreptul sondei este curat ...
        Am descoperit cauza ...cand s-a montat baia s-a tras de conducta ... trebuie schimbata conducta ...

        De tras de cand am modificat serpii s-a modificat sunetul , pana in 3000 e moarta dar trage sus mai bine

        Comment


        • in final conducta a fost cea care facea probleme ... s-a montat o conducta de diesel cu servo mecanic care spre surprinderea mea nu are sonda ...

          Comment


          • Dupa doua zile, am reusit sa citesc toata povestea de 103 pagini.
            Ai parte de toata admiratia mea pentru ceea ce ai reusit sa faci acestei masini.

            Cu putin noroc, poate cadem pe grila week-end-ul viitor.

            Logan Club Iasi saluta Logan Club Bucuresti!
            ÃŽntotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

            Comment


            • frumoasa!mult km fara incidente
              daca esti puternic si ai vointa le rezovi pe toate

              Comment


              • Asa la prima ora
                Attached Files

                Comment


                • ti s-a terminat kilometrajul....mai vrei unul??..bravoo!! te-ai energizat un pic pentru ziua de azi!!??..mult spor!!
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • Fain ai inceput saptamana
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Bravo nea Cosmine..nu m-am trezit sa ma intalnesc cu tine..alta data..o sa avem noi ocazia.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Ai depasit vreun 5'ar , q7 , ceva exotic la viteza aia ? ) Poate asa m-ai ridicam reputatia loganului , asta este singura metoda "cat i-ai dat" sau "cat prinde" , alte lucruri nu'i intereseaza ...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by cos_min_i View Post
                          Asa la prima ora
                          Vreau si euuu =p~

                          Comment


                          • Originally posted by cos_min_i View Post
                            Asa la prima ora
                            vezi ce face aerul tare de dimineata ?

                            Comment


                            • Nereali))).
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Nu-l da ma de gol)
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google