B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Numai la swapuri se gandeste lumea.
    Gata, si.au pus 1.2.3 alte motoare trebuie sa faca toti la fel.
    Unii fac(ceva,indiferent ce) iar altii vorbesc, aici e diferenta.

    Cosmine, parere mea o sti, cu sau fara surub, masina trage frumos, tie iti trebuie o cosmetizare interior exterior. Unde mai pui ca ai si masina stock, pe gpl chiar.

    Comment


    • Vezi de treba nene,acum cand ai terminat-o (inpropr de 90%) te apuci sa o dezmembrezi?Nu vrei sa te bucuri si tu de munca ta?
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • vreau alt nivel dar nu acum

        Comment


        • Daca nu vrei tu 271... e ocazie de upgrade maxim pe aspirat de strada pentru MPI, gandeste-te. Chiar va fi unicat. Nu mai are nimeni 271.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Salut Cosmin,trebuie sa recunosc ca nu m-am asteptat la asta dar tot sper ca e o gluma de 1 aprilie,in orice caz tu stii cel mai bine ce ai de facut,parerea mea o stii,e prea super Alnibutza,multa bafta si toate cele bune tie si familiei tale!

            Comment


            • Iar drame? Bucura-te de ea. Nu stiu daca ai facut 20 000 km linistit.
              Te oftici degeaba, oricum nu mai ai cum s-o vinzi. Ce altceva e mai ieftin la intretinere decat asta?
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • va mananca "caii"astia las-o bre in mintile ei ..baga-i benzen si plimba-te cu ea. Ptr ce o ai?
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Cred ca la Brasov la intalnire a avut ceva berea in ea.

                  Cosmine ai luat-o razna ?
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • glumesti sper cu abandonul proiectului..

                    Comment


                    • io-te-l si p-asta... Proiect e ala in care se baga de la fo cateva zejdAmii dA oiro in sus. Ce facem noi acilea se numeste tiganie pe 5 cai, maxim 6.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • nu stiu ce au pus in mancare la brasov dar ceva au pus: fugulet s-a insurat, pss vrea s-o marite, tu vrei s-o desfaci, etc. )
                        ce-ti veni? bucura-te de ea cat poti asa cum este, poate mai faci ceva pe exterior sa-ti omori timpul. este munca ta, timpul tau, vine vara (gratare, intalneli etc). sa o vinzi pe ce? si mai ales de ce? hai spor la treaba si lasa gandurile negre.

                        Comment


                        • de ce ai vinde albinutza? ce ti-a facut? nu e mai usor sa te bucuri de ea? sau poti sa-i aranjezi exteriorul si interiorul..sa fie pe masura

                          Comment


                          • Sunt de vanzare :

                            Jantele + Anvelopele , Admisia , Evacuarea Completa ... astept PM cu oferte

                            Serpii s-au dat ... a ramas evacuarea (Inox 50 ,Intermediara Stelco,Toba Stelco+Silencer) care o dau la schimb cu stock + 1 mil + manopera de schimb (~1mil).

                            Admisia se da completa (admisia , corpul clapeta , tubulatura, filtrul , adaptorul pentru rampa de injectoare , adaptorul si motorasul pas cu pas pentru relanti care merge perfect si la rece si la cald, senzorul clapetei)

                            Bujii NGK Iridium + Fise Magnecor Motorsport KV 8,5 - se dau la pachet - 500 ron negociabil
                            Last edited by cos_min_i; 8 April 2013, 11:23. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • ma uimesti!!!nu stiu ce te-a lovit dar nu e bine.tocmai tu cosmine??preturile sunt bune insa sper sa nu fie real ceea ce faci.este pacat de munca ta.sa speram ca postul asta te va ajuta sa iti revii
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • nu mai este cale de intoarcere ...

                                bataie mare pe jante ... nu ma steptam
                                pretul admisiei - 500 ron

                                intra si suspensia in joc ... H&R taiate pe fata o spira (de sus) , spate o spira + 2 amortizoare fata intarite
                                Last edited by cos_min_i; 8 April 2013, 14:48. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google