B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai Domnu,nimic,nimic?

    Comment


    • ba da ..sambata am vazut-o si i-am dat toata evacuarea jos ... a ramas aproape stock )

      Un lucru bun este mult mai curata si intretinuta !

      Comment




      • adik ce domnu iti pare rau k ai facut un om fericit :d

        Comment


        • dar care au fost totusi motivele de ai dat tot jos de pe ea?pacat

          Comment


          • daca citesti tot thread-ul, vei afla. in mare, "s-a umplut paharul". masina mergea foarte bine pentru un 1.6.

            Comment


            • Originally posted by razvanamza View Post
              daca citesti tot thread-ul, vei afla. in mare, "s-a umplut paharul". masina mergea foarte bine pentru un 1.6.
              ideea e ca nu mai stiu la ce pagina am ramas ultima oara

              Comment


              • ia.o de la capat

                Comment


                • Originally posted by CataLiNNN View Post
                  Nenea,nenea !
                  Take a look !
                  Acum stim cu totii de ce i se spune Albinutza si de unde te-ai inspirat.

                  Cu usurinta il despaseste si pe Cosmin in materie de "clean" )
                  Asta isi face veacu pe niste strazi pe la mine prin Ferentari :| + ca proprietaru nu are nici macar permis
                  Attached Files

                  Comment


                  • @gabi04

                    citeste de la prima pagina si nu o sa regreti....e un topic in care inveti multe si ai ce sa vezi
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Of, Doamne, pacat... Sportiva cu usile lungi, me LIKE ! Isi bat joc toti taranii de ele, uite numai cum arata spatele, cred ca are arcuri de break cocotate pe inaltatoare
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • vyalli: m-am apucat acum cateva ore de citit, din nou )
                        dsign: stiu,mi-e scarba cand o vad,dar in acelasi timp si mila

                        Comment


                        • pai sa fie aerodinamica)))))))
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • sa care porcu fara probleme la craciun.

                            Comment


                            • porcu vaca si tot familionu))))))))))))
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment


                              • Salut Cosmin po-ti sa ma ajuti si pe mine te rog cu dimensiunile bucselor ce trebuie sudate pe admisie ? Stii cunva sa le sudez in partea aia neteda in fata admisiei sau am ve-un dezavantaj acolo ca e peretele subtire sau incurca cu ceva ca sunt aici in fata ? sau sa le ascund prin spate pe acolo ca sa nu se vada nimic sa fie totul mascat? Si ce cablu de acceleratie trebuie ? am inteles ca cel de logan 16, 16V e cel mai potricit ca are butoias la capatul unde vine prins de corpil clapeta cel de megan cum am eu? ms tare mult !!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google